Bagaj üstü stop sökülmesi hakkında? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bagaj üstü stop sökülmesi hakkında?

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; bugün aracıma american park ve led plaka ışığı uygulaması yaptırdım. Bagaj üstü stop lambasına da F1 çakar yaptırmaya karar vermiştim. Fakat stopu yerinden çıkaramadık. Yani aslında fazla zorlamak istemedik, kırılır diye!.. Tam olarak nasıl yapıldığını bilen varsa anlatabilir mi hatta video varsa on numara olur! Şimdiden teşekkürler. Bu arada led ışık fena aydınlatıyor haa! :) American park da turuncu parklarımla iyi uyum sağladı diyebilirim, tavsiyem...

#ismail

Kayıtlı Üye
F1 çakarı alt kısma tampona yapsanız daha güzel olmaz mı acaba?

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Altta Bi Anlamı Olmaz F1 Çakarın kendinize doğru çekince gelir en azından makyajsızda öyleydi :eek:key:

intertech

Kayıtlı Üye
Evet emniyet seridine çakarlarla girip polismiş gibi geçenler olduğu için polisler ceza yazmaya basladı o yüzden yasaklandı . Orjinal kalsın abı boşver ceza yersin sıkıntı olur.
Orta stop lambasını öndeki görüp yol mu verecek anlayamadım?

smz

Kayıtlı Üye
Altta Bi Anlamı Olmaz F1 Çakarın kendinize doğru çekince gelir en azından makyajsızda öyleydi :eek:key:
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] makyajlı bendeki. çektik ama fazla zorlamaya korkuk açıkçası. kolay çıkacak gibi durmuyor.

smz

Kayıtlı Üye
Evet emniyet seridine çakarlarla girip polismiş gibi geçenler olduğu için polisler ceza yazmaya basladı o yüzden yasaklandı . Orjinal kalsın abı boşver ceza yersin sıkıntı olur.
[MENTION=25109]LeonStyle[/MENTION] aracın arkasında olması öyle bir şeye sebebiyet vermez ki! ön sisler ya da farlara yapan görmüştüm. onlar sıkıntı oluşturabilir.