Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bagaj üstü stop sökülmesi hakkında?

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; bugün aracıma american park ve led plaka ışığı uygulaması yaptırdım. Bagaj üstü stop lambasına da F1 çakar yaptırmaya karar vermiştim. Fakat stopu yerinden çıkaramadık. Yani aslında fazla zorlamak istemedik, kırılır diye!.. Tam olarak nasıl yapıldığını bilen varsa anlatabilir mi hatta video varsa on numara olur! Şimdiden teşekkürler. Bu arada led ışık fena aydınlatıyor haa! :) American park da turuncu parklarımla iyi uyum sağladı diyebilirim, tavsiyem...

Yaptırmayın kötü duruyor cezasıda var diye biliyorum.

F1 çakarı alt kısma tampona yapsanız daha güzel olmaz mı acaba?

Altta Bi Anlamı Olmaz F1 Çakarın kendinize doğru çekince gelir en azından makyajsızda öyleydi :eek:key:

Evet emniyet seridine çakarlarla girip polismiş gibi geçenler olduğu için polisler ceza yazmaya basladı o yüzden yasaklandı . Orjinal kalsın abı boşver ceza yersin sıkıntı olur.

Orta stop lambasını öndeki görüp yol mu verecek anlayamadım?

Altta Bi Anlamı Olmaz F1 Çakarın kendinize doğru çekince gelir en azından makyajsızda öyleydi :eek:key:
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] makyajlı bendeki. çektik ama fazla zorlamaya korkuk açıkçası. kolay çıkacak gibi durmuyor.

Evet emniyet seridine çakarlarla girip polismiş gibi geçenler olduğu için polisler ceza yazmaya basladı o yüzden yasaklandı . Orjinal kalsın abı boşver ceza yersin sıkıntı olur.
[MENTION=25109]LeonStyle[/MENTION] aracın arkasında olması öyle bir şeye sebebiyet vermez ki! ön sisler ya da farlara yapan görmüştüm. onlar sıkıntı oluşturabilir.

Geri
Üst Alt