Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Babamın Polo'nun arka tamponunu kırdım, destek istiyorum

geçmişolsun parksensörüne alıştınmı sensörsüz arabada ilkdefa araba kullanıyor gibi oluyosunuz çokdoğru, ama size başakşehir g.bağcılar sanayide mustafa ustayı öneririm bizde arkadaşın polosunun kırılan tamponunu orda yaptırdık yapıştırıyor kaynatıyor, azda olsa belli oluyor ama sonuç olarak oluyor. zaten "çöllü" arkadaşımız orayı çokiyi bilir.

Aynen ah o park sensörü beni gafil avladı. Bu cumartesi bir şekilde halletmem gerek...

Yaa tamponu bir yapmışlar inanamadım, mini hasarlardan yaptırdık yıllardır ilk kez kasko kullandık. Bende rahatlamış oldum bir bakıma...

Yaa tamponu bir yapmışlar inanamadım, mini hasarlardan yaptırdık yıllardır ilk kez kasko kullandık. Bende rahatlamış oldum bir bakıma...

Hadi geçmiş olsun kardeşim..Rabbim daha beterinden korusun..Sanırım park sensörünü taktırmayı ihmal etmemişsindir..

Hadi geçmiş olsun kardeşim..Rabbim daha beterinden korusun..Sanırım park sensörünü taktırmayı ihmal etmemişsindir..
Sorma kardeşim yok tamponu sökmek lazım, şuradan mı delsek dediler. Bırak dedim taktıramadım. İyi bir usta bulmam gerek...

geçmiş olsun abicim yeni gördüm herşeyde vardır bir hayır bende geçen bmw yi çöp konteynırına vurdum haha

Geri
Üst Alt