Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

babam a Renault Megane sport touer 1.5 dci privilege arıyorum

biraz araştırma yaptım da bu sport touer ler avrupada üretilenlerdenmiş,kullanma fırsatımda oldu 1,5 dcı 105 ps motorun rampalardaki torku hiç üzmez gibi, ses yalıtımı olarak gayet güzeldi diyebilirim,en önemlisi yakıt olarak gerçekten çok iddaalı..ön ve arka cam tavanlı olması da tadından yenmez gibi..

Reno, Pejo, Ctroen sokmam Eve, Tavsiyede etmem, hayırlısı olsun ;)
yauw kesinlikle bende sizin gibi düşünüyorumda bi arkadaşımda 5 yıldan beri var sınırsız şekilde zorlayarak kullanmasına rağmen araç mekanik olarak 1 tek arıza bile yapmadı..(tabi yürüyen aksamlardaki sorunları hariç) onun o kullanışlarına rağmen arabanın hala herçekten iyi durumda olması meganın bana dünyanın en sağlam arabası gibi geliyor :p

Fluence aldım kullandım da 1.5dci, Avensisten inmiş ise, ameliyat eldiveni ile cep telefonunda mesaj yazamk avensis ise, bulaşık eldiveni ile mesaj yazmak ta Fluence olsun, diyeyim, mutlaka ama mutlaka bir test sürüşü yapsın.

1.5 dci motorlar hakkında hep iyi şeyler duyuyorum bende pek fransız sevmem ama megane sportourer gerçekten hoç nir araç

saydığın markalar içinde yine en iyisi reno kardeşim..ben renolara olumsuz bakmıyorum şahsen..kim ne derse desin, ülkemizde hem ilk el, hem de ikinci elde piyasası en çok olan marka senelerdir reno..

bence alınabilir kamil..kolay gelsin..
tamamen katılıyorum.. dayımın megane hastalıgı vardır son iki kasadır megane alıyor ve satarken olsun serviste olsun hiçbir sorun çıkmıyor. 1.5 dci motor gördügüm bindigim en az yakan motordur :) qashqai da aynı motoru kullanıyor yanılmıyorsam ve arkadasım yeni aldı 5-6 arası yakıt değerleri var 100km de..

Geri
Üst Alt