Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baba

kfy

Administrator
Yaşarken sevgimizi saygımızı eksik etmeyelim gidince yerine yenisi gelmiyor tüm babaların babalar gününü kutlarım dün gece sordum babama bir hazırlık var mı diye dedi ki " pazar günü yanagınızda bir sıcaklık hissederseniz tuhaf karşılamayın toplu halde bir günlüğüne aranıza geliyoruz" bende gelirken yaptığın limonatandan da getir dedim. Sizin bir isteğiniz var mı ileteyim hani onsuz hiç tadı olmayan bir şey ..seni çooook seviyorum babamm

babalar günü kutlu olsun babalarımız için nedesek az

babalarımızın ve biz baba adaylarının babalar günü kutlu olsun. değerini bilelim... bir arkadaşımın face iletisini yazayım
"ne aldin babana yarin icin" sorusuna cevap verememenin bu kadar zor olacagini dusunmezdim... :(

Yıllarca bize her istediğimizi aldılar çoğu zamanda istemeden aldılar.. yemeyip yediren giymeyip giydiren bütün dünyasını veren
bizim gözümüzde herzaman en güçlü en iyi en akıllı olan çoğumuzun yolundan gittiği Kahramanın Günü kutlu olsun
Şimdi sıra bizde onun yaptıklarının yanında zerre kadar önemi olmasada küçük bir hediye veyada gününü kutlamak
HEPİNİZİN BABALAR GÜNÜNÜ KUTLARIM
BABA OLMAYANLARADA BABA OLMAYI NASİP ETSİN ALLAHIM..

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla... Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.
Bbütün babaLarımızında BabaLar gününü kutluyorum. Baba olamayanlarada Rabbim en kısa zamanda o duyguyu tattırmak nasip etsin

tüm SCW'nin babalar günü kutlu olsun..
Allah kimseyi habersiz baba yapmasın.. :D :D

Birgün Peygamberimize sorulmuş: Allah katında en sevimli emel hangisidir diye cevap vermiş vaktinde kılınan namaz diye cevap buyurmuş gene sorulmuş peki bundan sonra ne gelir diye oda cevap vermiş Ana ve Babaya yapılan iyilik..... Allah yolunda cihat bile bu hayatımızda önemli iki insandan sonra söylenmiş.... Babalarımızı bir ömür unutmamak dileği ile....... Babalar günü kutlu olsun...

Buda bi örnek....:
Müslim\’in rivayet ettigine göre, adamin biri bir gün Peygamber (s.a.v)´imize geldi ve «Beldem\’den göç edip cihâd ederek Allah (C.C) katînda sevâb kazanmak üzere sana bey\’at ediyorum» dedi.
Peygamber (s.a.v)\’imiz «Anan veya baban sag mi?» diye sordu, adam «Evet, ikisi de sagdir» diye cevap verir. Bunun üzerine Peygamber (s.a.v)\’imiz adama: Sen gerçekten Allah (C.C) katinda sevâb kazanmak istiyor musun?» diye sordu. Adam «Tabii» diye cevap verince. Peygamber (s.a.v)\’imiz adama: «O halde ana – babanin yanina dön, onlara iyi bak» diye cevap buyurdular.

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.Aramızda benim gibi babasını son yolculuğa uğurlamış arkadaşlarımız varsa onlarada ALLAH rahmet eylesin.Nur içinde yaşarlar İNŞALLAH.Onlara en güzel hediye ziyaret edip fatiha larını okumak olacaktır.

Başta Cezmi baba ve kocam olmak üzere,SCW deki tüm babaların babalar gününü kutlarım...

Geri
Üst Alt