Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baba oluyorum:))

darısı başıma çok accaip ciddiyim ....
bu gün arkadaş geldi hanımıyla oda 6 haftalıkmış bugün öğrenmiş
kiraz istemiş canı ortalığı kaldırdım ayağa izmirde buldum ...dua edin bizede...

Allah sizede sağlıklı,vatana millete hayırlı olacak bir evlat nasip eder inşallah..

Çok sevindim Gökhan abicim adına allah bir ömür boyu sağlık huzur ve mutluluk versin allah analı babalı büyütsün güzel bir duygu olsa gerek yaşamadım ama umarım bir gün yaşarım. Hayatımda en çok istediğim şeylerden biri. Tekrardan gözünüz aydın abicim

Hayırlı olsun abı saglıkla sıhatle kısmetıyle gelsın ınsallah,Allah analı babalı buyutsun

hayirli olsun saglikli ve mutlu bi yaşami olur inşallah anasiyla babasiyla..

Hayırlı olsun Gökhan Abi, Allah analı babalı büyütsün :)

artık eve gec kalınca sadece yengeye hesap vermıceksın !! nerdesın baba dıyen bır ufaklık olacak evde !! artık supermarkette alısverıs yaparken gozun ıster ıstemez oyuncak reyonlarına takılacak !!! artık evınde her zamankınden fazla camasır yıkanacak ! artık cop atarken burnuna kotu kotu kokular gelecek( ultra prima) :) ve bu artıklar hayatına o kadar guzel yerlesecek kı .... sen onsuz gunlerını hatırlamak bıle ıstemeyeceksın Hayırlı olsun Gokhan abım !!!

allah hayırlı bır evlat nasıp etsın işallah..gözünn aydın olsun abi:D

Harika bir haber Allah Analı Babalı büyütsün inş :)

Geri
Üst Alt