Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BABA Oluyorum Allah'ın izni İle.

allah saglıklı sıhhatlı dogmayı nasıp etsın

hayırlı evlat olur ınsallah tebrık ederım :)

Bütün herkesten Allah razı olsun güzel dualarınız içinde ayrıca hepiniz saolun İnşallah bizimde temennimiz ve dualarımız sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açmasıdır.Rabbim'in bu güzel hediyesi için sonsuz kere ŞÜKÜRLER OLSUN çok farklı bi duyguymuş.Nerden nereye dedirtiyo adama daha sanki dün sokaklarda serseir gibi arabayla gezerken birde bakmışsın askere gitmişiz gelmişiz evlenmişiz çocuğumuz olacağı haberini alıyoruz.Çok farklı duygu gerçekten hepimizin bu güzel duyguyu tatması temennisi ile arkadaşlar.Sağolun.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Allah, başta kendine ve ailesine olmak üzere vatana ve millete hayırlı yetişmesini, sağ sağlim büyümesini nasip etsin :)

Hayırlı uğurlu olsun. Ben de 1 ay önce baba oldum. Çok güzel bi duygu. Anlatılmaz yaşanır

hayırlı olsun tebrik ederim :) ama şimdiden söyliyim aracına yapacagını yap çocuk olunca ayvayı yedın haberın olsun :)

erkan nusrette bebek arabasına dolma lastikleri siboplu lastiğe çevirir, yay taktırır kasisleri çukurları hissetmesin bebiş diye puhaha

Geri
Üst Alt