Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başlık bulamadım

PORO

Kayıtlı Üye
öncelikle bu konuyu açıp açmama konusunda çok düşündüm...amacım sizleri mutsuz etmek ,üzmek değil...tek amacım son zamanlarda ailemizde yaşanan üzücü olayların ne kadar gereksiz olduğu ve aslında SEAT AİLESİ olarak ne kadar şanslı insanlar olduğumuzu sizlere göstermekti...hepinizden tekrar özür diliyorum...saygılar..

115021tomstoddartreport.jpg

115023tomstoddartreport.jpg

115029tomstoddartreport.jpg

115030tomstoddartreport.jpg

182210tomstoddartafrika.jpg

182211tomstoddartafrika.jpg

182212tomstoddartafrika.jpg

182214tomstoddartafrika.jpg

Bizler İnsanız Kaan ;) Dünyada ve Türkiye'de olan önemli olaylardan bilinçlendirmen konusunda Özür dilemene gerek yok..Teşekkür ederim paylaşımın için :eek:key:

Dunyadakı acı gercekler,kı bunun kadar olmasada Turkıyede bıle sefalet ıcınde yasayan ınsanlar var ne yazıkki

Bunun nazilerin toplama kampından ne farkı var buda uluslararası şirketlerin toplama kampı, globalizmin toplama kampı..

Yazık cidden..Aynaya bakıp şükretmek lazım ama bu insaları da göz ardı etmemek lazım

ülkemizde olmayan insan hakları lafta özgür bir ülke.....

Geri
Üst Alt