Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başlık bulamadım

yazık çok yazık şu resimleri görünce içim gitti resmen biz bile üzerimize düşeni yapmıyoruz her şeyin kıymetini bilmek lazım

insan bu tarz resimleri gördükçe yaptıklarını bir kez daha gözden geçiriyor ve kaybetmeden değer bilmesini öğrenmesi gerektiğini hatırlıyor...
Teşekkürler

biryerde okumuştum, avrupanın 3 aylık kozmetik masrafının afrikanın bütün kaderini değiştirebileceğini.

yazık yaa tüylerim diken diken oldu gerçekten halimize şükretmek lazım oofff:)

beni en çok etkileyen ilk resim...çok şey anlatıyo..çok ta fazla bakmak istemiyorum açıkçası ağlıyasım geliyo:(

Paylaşım için öncelikle teşekkürler...:eek:key: bunlar gerçekler evet haklısın ve halimize binlerce şükür etmemiz gerekiyor ama bunun kadar elimizdekilerin kıymetini de bilmemiz gerekiyor... şimdi burda kırmaktan üzmekten bahsediyoruz paylaşamadığımız ne??? bu konuların hepsinde haklısın ama gel gelelim olay sadece bundan ibaret değil... konuyu nereye getiriceksin diyceksiniz amacım maksadım konuyu başka yöne taşımak değil ama burda çoğu zaman aile dediğimiz kavram bir arkadaşlık dostluk ortamı ve ben burda bu şekilde tartışmaların çıkmasını çıkmayıp herkesin kafasında soru işaretine kalmasından sa yeğlerim neden mi???
Biz bu ortamda paylaşım arkadaşlık ve yardımlaşma için varız ve birbirimize ne kadar dürüst ne kadar içten olursak o kadar varız aslında... şimdi ben bu ortamda YALAN la YANLIŞLA ve vfikirlere olan karşılığımla ön plana çıkarsam birey olma vasfını bile gösterememiş bir et yığınından farkım kalmaz... Elbet tartışıcaz elbet ortak nokta bulamasakta baktık olmuyo sineye çekmesini de bilicez o öyle düşünüyo ve mecbur olarak saygı duyacaz tezi sadece onu bağladığı için... Fakat ben bu ortamda senelerdir birçok insan tanıdım ve birçok insanla ahbaplığım site dışındada devam etmekte kimseye haksız yere gider yapmadım kimseye durdur yerde çıkışmadım ve hep tartışmalarda iki tarafı barıştırmak ortak nokta bulmak adına elimden geleni yaptım... Ancak Bu Ortamda Bana Yakın Yada Uzak Ne Olursa Olsun YALAN söylemeyi adet edinmiş sırf popüler olmak amaçlı konularla pekiştirmiş başkalarının haklarını hiçe sayarak bişeyler paylaşan kendi tezini kendine doğru olduğu için YALAN ve RiYAKARLIKLA Ortaya koyan arkadaşların Popüler Olamama Endişelerini bir türlü kalbime yüreğime sindiremedim... şimdi diyeceksiniz ki fotolarla alakası ne aslında alakası çok bak bu insanlardan farkımız ne??? yaşadığımız memnun olmadığımız memleketimizin durumu ama memnun olup bunu sineye çekmelimiyiz hayır o zaman it yürür kervan yürür...
Ve Ben şimdi diyorumki bu ortamda yalanla ve bol bol atmayla biryerlere gelebileceğini zanneden tüm zihniyetlere karşıyım ve onlarla her zaman paylaşamıyacağım karşısına çıkacağım çok nokta olacak bunun garantisini şahsım adına veriyorum size...:eek:key: ben bu zamana kadar burda bir Allah ın kulunu küçük görmedim görmemde ve Rabbime şükürler olsun iyiki varsınız iyiki var burda birçok arkadaşım ve çok memnunum onların hayatıma kazandırdıklarından....
Şimdi konuyu bağlamak istiyorum Allah acısın yardım etsin bu kullarına ancak sadece şükretmek ve acımakla kalmayın acımak Allaha mahsustur kula değil ama elimizden geleni yapıyomuyuz ona da hayır derdimiz arabalar bu aşikar şimdi gördük 360derece nevrimiz döndü... ben diyorumki dürüst olalım yardımcı olalım hor görmeyelim fikre ve zikre saygılı olalım durum bundan ibaret....
Paylaşımın için çok teşekkürler kardeşim Rabbim acısın yardım etsin şuan için onlara yapabileceğimiz çok bişey olmasa da onlar için dua edelim
Hepinize canıgönülden iyi ve yalansız forumlar......

Allah'ıma şükürler olsun..Rabbim olmayanlara da versin..ve olmanyanlara ülkemden başlamak suretiyle yardım etmemi etmemizi bizlere nasip eylesin..AMİN

Geri
Üst Alt