Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başkent Rallisi'ne polis engeli

Ferit bu kadar karamsar olmak doğru değil, ben bu noktaya gelinmesini hem başarı hemde fiyasko olarak beraber değerlendiriyorum. Birileri bir organizasyon yapıyor insanlar farklı şehirlerden kalkıp gidiyor ama biyerde eksik bişey kalınca sonucun neler olacağını öğreniyorlar.

Her yenilgi aslında başka bir zaferi tetikliyor. Bu adamlar aynı organizasyonu şimdi yapmaya başlasalar çok daha iyi sonuçlar çıkabilecek ortaya.

Faruk abi haklısın tabiki eksik bulursa polis organizasyonu iptal edebilir. Ama 5 ralli aracını trafikten menlemeninde pek anlamı yok bence :)

Ferit bu kadar karamsar olmak doğru değil, ben bu noktaya gelinmesini hem başarı hemde fiyasko olarak beraber değerlendiriyorum. Birileri bir organizasyon yapıyor insanlar farklı şehirlerden kalkıp gidiyor ama biyerde eksik bişey kalınca sonucun neler olacağını öğreniyorlar.

Her yenilgi aslında başka bir zaferi tetikliyor. Bu adamlar aynı organizasyonu şimdi yapmaya başlasalar çok daha iyi sonuçlar çıkabilecek ortaya.

Dediginiz gibi artık eksiksiz olur yada hiç yapmazlar. :D

Ülkemizdeki resmi makamlar okadar saçma seylere göz yumarken hatta kendi elleri ile itekleyerek gözönünden kaçırırlarken otomobil piyasasının üstüne sürekli olarak binilmesi insanın agrına ve garibine gidiyor.

eksikler tabiki giderilmeli iki tarafta suçluluğu kabul etmez nasıl olsa bi yerde eksik varda ne? bu hiçbir gazete ve haber programında doğru lansedilmiyo bence eğer bir eksik varsa bundan sonraki yarışlarda ders olur düzenleyen organizasyonculara... Genede şunu da bilmek lazım Türkiye yarışlar ve düzenlenen organizasyonlarda çok zayıf kalıyor yoksa nice pilotlar yetişirdi bu memleketten..... eksiklerimiz alt yapı-sponsor-pist ve düzgün organizatörler....

Arkadaşlar akropolis rallisinde Loeb'e polisler aynı nedenler ceza yazmışlardı hız sınırından dolayı..Sadece ülkemizde olan bişey değil bu..

Arkadaşlar akropolis rallisinde Loeb'e polisler aynı nedenler ceza yazmışlardı hız sınırından dolayı..Sadece ülkemizde olan bişey değil bu..

Doğrudur Fakat Genede Avrupada Oluyo Bizde Neden Olmasın Gibi Olmamalı Bu Ayıp Ya Polisin Yada Organizatörlerin Hiç Fark Etmez.....:)

avrupada da yaşanıyor diye bizim ayıbımız örtülmez yanlız...

zihniyet meselesi...

Geri
Üst Alt