Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başda admin olarak tüm forumdan istek ve önerimiz var

sigortahasar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bildiğiniz gibi sigortahasar adında yeni çıkacak sigorta otomobil ve filo kiralama içeriği olan aylık 5 bin adet basılıp dağıtılacak gerginin genel yayın yönetmenliğini yapıyorum 1 haziranda yayın hayatına başlıcaz şöyle bir önerim olucak benim seatclubworld dünyasına daha doğrusu hem destek hem yardım her ay tam sayfa reklam ve her ay bir seat club üyesine bir tam sayfa yer vermek istiyoruz.Bunun karşılığında tek isteğim dergimize seatclub üyelerinin yıllık üye olarak abone olması otomobil tutkunu olarak bir işe atılıyoruz burada karşılıklı destek almak istedik açıkcası adminden şimdiden kusura bakmamasını diliyorum buradan başka yazacak yer bulamadım eğer isterlerse silebilirim mesajımı. Dergimiz çok büyük bir kesime yayılacak.sigorta firmalarından tutunda tüm ürkiyedeki otomobil severlerin otomobil firmalarının eline ulaşacak

karşılık beklemeden bu dediklerinizi yaparsanız SCW Aile si olarak seviniriz..abonelik işini üyelerimize yönetim olarak dayatma yapamayız anca önerebiliriz fakat bunun içinde derginizi yönetim tarafından incelenmesi gerekir..ilginize teşekkürler

Kanımca siz zaten scw org.larını vs.vs. resimlerine bir karşılık beklemeden derginizde yer verirseniz Scw üyeleri o dergiyi takip edicektir...

ben üye olurum ve nazımızın geçtiği herkesi üye etmeye çalışırız ama cezmi babanında dediği gibi önce bir dergiyi incelersek ve ok biz bu dergide yer almak isteriz der ve siteye üye oluyoruz haydi sizde desteğinizi gösterin deriz ve ben inanıyorumki birçok üye bunu severek canı gönülden yapar.

içimizden birinin o dergide yer alması ve scwye tam bir sayfa yer verilmesi herzaman bizi çekecektir bu dergiye...

ben üye olurum ve nazımızın geçtiği herkesi üye etmeye çalışırız ama cezmi babanında dediği gibi önce bir dergiyi incelersek ve ok biz bu dergide yer almak isteriz der ve siteye üye oluyoruz haydi sizde desteğinizi gösterin deriz ve ben inanıyorumki birçok üye bunu severek canı gönülden yapar.

içimizden birinin o dergide yer alması ve scwye tam bir sayfa yer verilmesi herzaman bizi çekecektir bu dergiye...

Sıte yonetımının yanında uyelerımızede hıtap etmesı lazım......Sız gorsel olarakta ınceleyın ama ıcerık yanı ıcındekılerınde bır konu ıle uyelere duyurulması gerekır.

tabiki destek le olacak bir durum bu zaten ben bu öneriyi yapma nedenim şudur sonuç itibari ile otomobl ve hasar üzerine yoğunlukda olcağımız ve türkiyede her yere ulaşacak bir dergi olmamız bunun içinde her ay bir sayfada scw ye yer vermek daha bir katacakdır.ilk sayıyı görmek isteyen arkadaşlar bu konu içine iletişim bilgilerini gönderirlerse biz gönderimi yapabiliriz ücretsiz olarak tabiki inceleyeceksiniz dergiyi fakat keyif alacağınızdan eminim sektörün önde gelen otomobil filo kiralama ve sigorta firmaları dergimizi bekliyor bu keyifli olayda her ay scw nin olması güzel bir durum olacaktır

Yonetim olarak degerlendirme yapip en hizli sekilde cozume ulasilabilecek fikri paylasiriz

evet 1 Haziranda yayında olucak her ayın birinde daha doğrusu yayımlanmış olucak

scw derginizde baki kalacaksa ben kendi adıma üye olurum
( tabiki yönetimin incelemesi ve onay vermesi dahilinde )
bu tip yayın başlangıçlarında ilk olarak belirli sponsorlar bulunur dergi belirli bir triyajı yakaladıktan sonra
ilk sponsorlar destekçiler kenara itilir bunuda yaşamayı isteme(yi)z

Geri
Üst Alt