Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

başıma gelen olay

Çok büyük geçmiş olsun abi gereğini yapalım SCW...
Aslında bu polislerle hukuk yolu ile uğrasılmıyor hep sıyırıyorlar alıcam sopayı görecek..........

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.ancak o kadar insanın önünde kelepçelenip birde dayak yedikten sonra inanın insanın aklına şöyle yapardı mböyle yapardım gibi düşünceler gelmiyo.karakola gittik ancak dediğim gibi böyle bi olay duymadık yada bize gbt bilgisi gelmedi dediler.güvenlik kameralarıda yoktu.kadıköy ilçe kaymakamının bu işi halledebileceğini söyledi bi tanıdığımız çünkü ilçe emniyeti kaymakama bağlıymış.araya tanıdıklar sokup bu işi çözücem.en azından bidaha böyle şeyler yapmaya cesaret edememeliler

Cok buyuk gecmıs olsun,olay anı emınım basıretınız baglanmıstır zaten.Umarım bu tatsız olay hakkıyla sonuclanır

Geçmiş olsun allah beterinden saklasın bu şerefsizler yüzünden tüm polisler karalanmakta öncelikle şikayette bulunacaksan hastaneden darp raporu alıp cumhuriyet savcılığına şikayat dilekcesinde bulunman gerekmekte ama dediğin gibi bunlar birbirini tutarlar nedemişler Ayıdan post Polisten Dost olmaz

Çok geçmiş olsun çok üzücü umarım bir daha yaşamassın...

Çok Çok Geçmiş Olsun Başına Gelen Olay Çok Üzücü. Polis Ne Yazıkki Bu Ülkede Halkın Huzurunu Kaçıran Merci. Allah Daha Beterinden Saklasın.

Çok geçmiş olsun..hakkaten üzücü bir durum..yapanların polis olduğu kesin mi peki..?

çok geçmiş olsun..
gözümün önüne geldi resmen olay mahali de mahallem sayılır inanamadım okuduklarıma..
peşini bırakma o.. çocuklarının. !!

Cok cok gecmis olsun kardesim vatandasi korumak icin gorev yapan bunun icin devletten para alanlara bak alayi kopek gecenlerde benimde polisle bir munakasam oldu tam artis bunlar herzaman soyluyorum abi bu devirde adaleti kendin sagliycaksin!!!

Geri
Üst Alt