Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bağzı parçalar :D

Bendeki vites topuzu bundan farklı ya.
Silecek setini ben de anlamadım açıklar mısınız ?
Hayırlı satışlar.

silecek seti derken ? açıklayabilir misiniz ?

set derken ön iki sileceği kastetmiştim, servisten ayrı ayrı da alabildiğiniz için set şeklinde yazdım, yanlış anlaşılmış galiba

- - - Updated - - -

Bendeki vites topuzu bundan farklı ya.
Silecek setini ben de anlamadım açıklar mısınız ?
Hayırlı satışlar.

ilk üretim bazı araçlarda vites topuzu farklı evet

vıtes topuzu 2006 modele olur mu acaba 5 vıtes mı 6 mı

Merakımı mazur görün. Silecek setini sattıgınıza göre yeni silecek takımı aldınız. Yeni aldıklarınızın farkı nedir *

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.624509734260269&type=1

hepsi 2000 km'deki leon fr aracımdan çıkmıştır ve hiç bir problemleri yoktur, rcd 310'un kodu mevcuttur, silecekleri servisten aldım ve hiç kullanmadım, çeki demiri kapağı ön tampon içindir

rcd 310 - 250 tl

vites topuzu - 75 tl

pedal seti - 75 tl

çeki demiri kapağı - 40 tl

silecek seti - 75 tl

çeki demiri kapağı ön için mi ve fiyatı biraz pahalı gibi serviste bile boyalısı 50 tl diye hatırlıyorum..

Merakımı mazur görün. Silecek setini sattıgınıza göre yeni silecek takımı aldınız. Yeni aldıklarınızın farkı nedir *

aracımı sattığım için elimde kaldı, servisten almıştım çiftini 104 tl'ye, orijinal silecek takımı herhangi bi farkı yok

- - - Updated - - -

çeki demiri kapağı ön için mi ve fiyatı biraz pahalı gibi serviste bile boyalısı 50 tl diye hatırlıyorum..

evet ön için, yanlış hatırlıyorsunuz sanırım, sadece boyasına 30 tl istedi benden servis

- - - Updated - - -

Hayırlı satışlar...

teşekkürler

Geri
Üst Alt