Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bağaş kapağı sol tarafa daha yakın

zemheri

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkeze günaydın sabah fark ettim aracın bağaj kapağı sol tarafa daha yakın sağ taraf hafif açık kalıyor ayarlanabirmi bu

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar herkeze günaydın sabah fark ettim aracın bağaj kapağı sol tarafa daha yakın sağ taraf hafif açık kalıyor ayarlanabirmi bu

Güzel bir ustaya yada servise götürüp menteşe ayarı yaptıra bilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ayarı oluyorsa sorun yok ama vidalardan yapacak galiba ayarını boyası atacak sıkıntı olmazdır umarım bağaj kapağı değişmiş demezler dimi

Son düzenleme:
Ayarı oluyorsa sorun yok ama vidalardan yapacak galiba ayarını boyası atacak sıkıntı olmazdır umarım bağaj kapağı değişmiş demezler dimi

Arka tarafa herangi bi işlem yapılmadımı nasıl olduki durdukyere

Valla bende anlamadım

Sen bi servise götür önce vidalara dokunmadan çözmeye calıs

Bence sanayide bir usta ya gotur. Bi usta gozuyle baksin. Bunun icin para talep etmez.
Ama neden boyle birsey olduki...

Arkada darbede yok ama bi ustaya gösterelim ne diyecek

Muhtemelen bagaj acıkken elliyle bırı dayandıysa yada sert bastırma gibi mukavamet gösterdıyse ondanda olur

Vidaya dokanmadan çözme olurmu ? Kastıracaklarmı

Geri
Üst Alt