Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Başka İlden Araç Almak?

AlperenK

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, kuzene de İbiza almak istiyoruz. Kendisi İzmir'de. İzmir Vosmer 35 küsür istiyor. İstanbul Kayadibi'nden de 34.000 fiyat aldık. O zaman üç ihtimal düşünüyoruz

-Araç direkt İzmir'de alınaca, ekşın yaşanmayacak :D
-Araç buradan alınacak İzmir'e gidecek
-Araç buradan sipariş verilip oradan teslim alınacak.

Bunları arasından 3. seçenek daha mantıklı duruyor. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

Amcaoğluna İstanbuldan Nissan Qashqai aldık. Bursadan telefon ile sipariş geçti. Plakalarını burdan ayarladı.Giderken götürdük,orda taktılar. Parayı internet bankacılığından geçişini yapmıştık zaten.Aracı alıp geldik. Umarım yardımcı olmuştur. :)

Teşekkürler hocam.

Bugün Seat'a gideceğim bakalım sonuçları yazarım.

Izmir bayisine gidip 'bak istanbulda burasi bu kadara veriyor, sen ver senden alayim' deyin. Muhtemel düşerler. Ben oyle yaptim ve aldim.

Abi daha önceden birkaç arkadaşa da siparis ettirdiğimjz için bir nevi filo indirimi gibi birşey oldu. Simdi Seat'tan geldim, müdürleri bağırdı çağırdı, o kadara olur mu diye fln., sipariş benim adıma zaten. İzmir'de teslim alacak kuzenim. Bakalım, Vosmer sıkıntı çıkarmaz inşallah.

Geri
Üst Alt