Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bağlanti sorunu

HAKTANFR

Kayıtlı Üye
​selamlar geçenlerde sisteme girmek istedim ama birtürlü giremedim no fount diye bir uyari geldi çok korktum site kapandi diye sonra başka bir *** diye bir site geldi karşima orayada üye oldum ama açikçasi beni pek sarmasi ufaktan bir inceleme yaptim üyeliği aktif etmeden maile gelen linki sildim umarim bir sikinti sorun yoktur

bu arada sizden stikir istemiştim adminim lütfen gönderirseniz çok mutlu olurum umarim bir sorun ve sikinti yoktur sizleri seviyoruz izmirden sevgiler..

aynı açılmama sorunu 2 gündür ara ara olmaktadır herkez aynı şekildemi bazen site açılmıyor.

dün gece saat 10 da ve bugun saat 3 e kadar siteye ulaşamadım korktum yahu :) şimdi siteye girince bi sevinç oldu içimde :eek: sayın adminlerim bizi SCW siz bırakmayın :)

tamamen benim hatam yüzünden site kapalı kaldı :(dilerim bir daha yaşanmaz

İnşallah giremedim bu günüm kötü geçti :D

İnşallah giremedim bu günüm kötü geçti :D
bağımlılık yapıyor bu site :) nerde seat araba görsem sileceğine scw e üye olun diye not bırakasım geliyor :) Denizlide Seat çok ama buraya üye olan yok İnsan merak etmez mi yahu Seat araba kullanıyorum Seatçılarla sosyalleşeyim ne oluyor ne bitiyor internette diye hani sizleri kıskanmıyor değilim buluşma kaynaşma falan yapıyorsunuz.

Geri
Üst Alt