Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben fiesta dedim..çizgileri yüzünden..sağlamlıkta tabi polo ve ibiza..polo ve ibiza zaten birbirinden zor ayrılan aynı ananın çocukları sadece biri yaş olarak büyük..yani polo'ya yapılan işlemlerin aynısı bir yada 2 sene sonra ibizaya konuluyor

sanırım siz araba alacaksınız onun için habire anket düzenliyorsunuz?

Kalite ve işçilik - Polo - Ibiza

Tasarım Fiesta ve Jazz.

2010-honda-jazz-outlook.jpg

Çok iyi yaa :)

fıesta dızel motorundan kaybedıyor fazla guclu degıl 1,6dızel lerde focus fıyatı oldugu ıcın tercıh edılmedı satılmadı !!! polo 1,6tdı motoru sayesınde cok basarılı cıtroen zaten aynı kalıtesızlıkte devam edıyor jazz kullanan varmı o nasıl ?

Arkadaşlar kusura bakmayın ama biraz agresif konuşucam sanırım... anket güzel ama neden herkes polo, fiesta, corsa üzerinde durmuş ve polo bu kadar ileride? listedeki arabaların en kralı IBIZAAAAAA... o kadar... çünkü dinamiği ve dizaynıyla agresifliğini ortaya koyuyor... IBIZA harıcindekilerin hepsi bence BAYAN arabası... bilmem anlatabildim mi?

Herkes polo fiesta üzerinde durmuş çünkü ikisi de sağlamlıkları sorunsuzlukları ve sundukları eğlence faktörüyle rüştünü ispatlamış araçlar. İlanlarda 2. el piyasalarına da bakarsan biraz daha neden olduğu anlaşılacaktır. Eski kasa fiestam vardı şirket aracıydı, benden önceki alabildiğine hor bir şeklide kullanılmış olarak 77.000'de bana teslim etti, bende 140 küsur bine kadar şahsi arabamı kullanır gibi çıkarmıştım. Hala hiç bir çukurda hiç bir yerinden bir tıkırtı gelmezdi. Motor facia 1.4 68 BG zaten tasaaruf yapıcaz diye taşıtmatiği kırsal motorine bağlamaları sonucu 100K'de motor yapıldı, kaç kere turbo değişti bende hatırlamıyorum, hoş bende çok sıkıştırırdım ya o da ayrı konu. Demem o ki herkesin gözünde öne çıkan bir araç vardır, ama o size hitap ediyor diye diğerlerini tamamen göz ardı etmek de olmaz, onların da duyulara hitap ettikleri birçok yönü var. Ben de 6L İbiza kullanıyorum o yaş grubunda dizaynını, sürüşünü, ekonomisini ve donanımını en çok beğendim araç olduğu için. Ama bu demek değil ki en iyisi bu...

fiestaların tasarımı çok güzel ancak oldum olası forda soğuğum polo sağlam araç ancak kütük gibi gelio sanki ibiza daha bi güzel...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt