Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

B Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeni fiesta bence güzel ötesi bi araba. her türlü fiesta derim. her ne kadar fordu sevmesemde...

Bu sınınıfın kralı Polo'dur bence. Sonra Jazz Corsa Fiesta 207 ve Ibiza de oturaklı arabalardır.

Kalite yol tutuş konfor yalıtım vs gibi bir çok konuda Focus-Leon gibi Fiesta-Ibiza da çok benzer. Polo da bunlardan yarım gömlek üstün diyebilirim kalite, yalıtım ve temel donanım konusunda.

Corsa ve 207'nın yüzü eskidi zaten artık ama ikisi de kaliteli ve güvenilir araçlar.

Jazz da hiç yabana atılamaz. Beyaz ve mavi rengi de çok şık.

şuan 0 bu segmentte bi araç alıcaksam düşünmeden (görsellik açısından) polo derim.ama teknik açıdan nasıldır bilemem

polo dedım ama b yanımda fiesta dıo,yenı kasasından b arkadasım aldı cıdden ıcı dısı cok guzel.heralde Vw olunca akan sular duryo bende

Aynen Can bende böyle düşünüyorum.

Golf mü Polo mu deseler Polo dicem ya daha küçük olmasa..
hiç beklemezdim bu kadar güzelleşceğini..Golf de çok sıkıcı bi hale gelmiş zaten.. :S

Yiğit valla golf mü polomu sorusuna, 1.2 TSI Highline polo olsa Golf'e bakmam bile ama comfortline poloda boş be abicim.

Erhan abi 1.2 tsi higline Polo 50.000TL olur sunroofla o kadar söyliyim :D

melih daha neler yahu naptın :) golf 1,4 tsi 122bg bile o para değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt