Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B rh- (negatif) kan ihtiyaci..

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Mesaj Guncellendi..

Arkadaslar annem su anda Tekirdag Namik Kemal Arastirma ve Uygulama Hastanesinde tedavi gormektedir. Kendisine gun asiri B rh (-) kan ve trombosit gerekmektedir. bu gune kadar yaklasik 30 kisiden kan aldik ancak onumuzdeki gunler icin kan verebilecek yeni arkadaslara ihtiyacimiz var.

zaman ayirip gelebilecek arkadaslar veya tanidiklariniz var ise tekirdaga ulasiminizi bizzat ben saglayacagim.. lutfen benimle irtibata gecin.

Riza Kerim Erkus
532 503 83 51

geçmiş olsun rıza kan bankasına bagısta bulunup ıhtıyacınız olanı oradan temın etsenız daha kolay olur.

Geçmiş olsun kardeşim benimki BRH+ yoksa atlar giderdim hemen umarım SCW de yardımcı olmak isteyen kan verecek bi bRH- bulunur..

geçmiş olsun RABBİM tez zamanda şifa versin...ve aradığın kanı ivedi bir şekilde bulursunuz inşeALLAH

Geçmiş olsun Rıza Allah şifa versin benim Arh + çevremde bulursam b rh - mutlaka tutup getiririm.

xx

Çok geçmiş olsun malesef benimde farklı grup, umarım en kısa sürede bulursunuz..

rızacım cok gecmıs olsun
malesef bizde de uyan yok elimizden başka bişey gelırse bı telefon yeter

Rıza benim kan grubu Ar+ kan bankasından değişim kabul edeceklerse ben verebilirim. Özelden ulaşman yeterli kardeşim

Geri
Üst Alt