Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

B rh- (negatif) kan ihtiyaci..

acil şifalar kardeşim valla bizdede uyan yok bizimkiler hep aynı seri üretim Arh+

Acil şifalar diliyorum Rıza..SCW Facebook ta yayınladım..Umarım bir an evvel bulunur..

rıza telefon aç..beykozoffroad tan birtane daha bulduk

0rh- bı kac gruba verıyor dıye bılıyorum rıza bı bılgı sahıbı olursan bana ulas 0533 923 71 56

herkese tek tek tesekkur ediyorum arkadaslar.. ozellikle cezmi abi cok saol yardimlarin icin..

bu gun icin doktoru kan veremeyiz su an tahlil sonucunu bekliyoruz, yarin veya ertesi gun vermemiz gerekecek demis.

allah acil şifalar versin inşallah aranılan kan grubu bulunur tez zamanda

Arkadaslar annem su anda Tekirdag Namik Kemal Arastirma ve Uygulama Hastanesinde tedavi gormektedir. Kendisine gun asiri B rh (-) kan ve trombosit gerekmektedir. bu gune kadar yaklasik 30 kisiden kan aldik ancak onumuzdeki gunler icin kan verebilecek yeni arkadaslara ihtiyacimiz var.

zaman ayirip gelebilecek arkadaslar veya tanidiklariniz var ise tekirdaga ulasiminizi bizzat ben saglayacagim.. lutfen benimle irtibata gecin.

Riza Kerim Erkus
532 503 83 51

Rıza,Allah acil şifalar versin kardeşim..Umarım istediğiniz kan bir an önce bulunur..:(

allah yardımcınız olsun kardeşim malesef benımkıde tutmuyor acıl sıfalar dılıyorum...

Geri
Üst Alt