Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyüyen Jant ve Lastiklerin Etkileri

inşallah ender abi walla bende çok istiyorum araca birşeyler yapmayı da bu aralar pek durum müsait değil malum evlilik arefesinde olduğumdan :)

oo malum degildi oldu simdi, tebrikler :) o daha onemli bosver arabayi dicem ama evlendikten sonra esini modifiye konusunda nasil ikna edecen o da var :D simdi yaptin yaptin :)

18 kullanıyorum gayet memnunum teşekkürler

oo malum degildi oldu simdi, tebrikler :) o daha onemli bosver arabayi dicem ama evlendikten sonra esini modifiye konusunda nasil ikna edecen o da var :D simdi yaptin yaptin :)

:) teşekkür ederim abi eksik olma :) o da meraklı bu tür şeylere hatta benden daha iyi bakıyor diyebilirim arabaya :D öyle ki çocuk olunca tesisatı sökmem gerekecek diye şimdiden üzülüyor :D

bir bu yazıya lastik haval basınçaları ekleyebilsen orada 54 lb falan yazıyor ama anlamadım desem yeridir..
örneğin
195/65/15 için seat 32-30 demiş
bende
225/45/17 var
ne olmalı

Anladik jant lastik aldin :D

ahahah :D

bir bu yazıya lastik haval basınçaları ekleyebilsen orada 54 lb falan yazıyor ama anlamadım desem yeridir..
örneğin
195/65/15 için seat 32-30 demiş
bende
225/45/17 var
ne olmalı

Abi hava basınçları ne olmalı bilmiyorum , bulursam eklerim ancak 54 lb yazan , Jant+Lastiğin toplam ağırlığını ima ediyor. 1 lb = 0.45 Kg

Hesaplarsak 54 x 0.45 = 24.3 Kg

Geri
Üst Alt