Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyüklerin Küçüklere Hiç Saygısı Yok

Geçmiş olsun Yasin kardeş acil şifalar diliyorum. Bende bir motosiklet kullanıcısı olarak özellikle araba kullanırken dikkatetmeye çalışırım dediğin gibi herkez duyarlı olmuyor.

geçmiş olsun adamalarda ki genel mantık ben nasılsa büyük aracım onlar bana dıkkat etsin mantığı..
Memleket şerefsiz kaynıyo yaa...
Ama kamyon şöforleri genelde vurdumduymaz adamlardır altındaki büyük araç olduğu için kendilerini bi b.k sanıyorlar çoğu şoförleri sevmiyorum bu yüzden.
memlekette hayvan çok hayvanoğlu hayvan çok..sıfatsız vasıfsız adamlar trafikte hemen kendini belli ediyo.. :S

hepiniz gerçekleri doğruları söylemişsiniz al bendende bi okadar :mad: başıma okadar çok şey geldiki bu kamyoncular ve minibüscülerden buraya yazmakla sığmaz :mad:

Mesele taşıtların hacimleriyle bence hiç alakalı değil. 2 haftadır Almanya'dayım ve hava alanından çıkar çıkmaz şaşırdığım ilk şey trafikti. Bunu da çok basit bi şekilde sağlıyolar. Yayalara öncelik, ve bütün kuralların eksiksiz uygulanması.

Ben 3 ay önce yurtdışından geldiğimde burada araba kullanamadım sen ne diyosunn ya :D

yurtdışına çıkınca insanların görüşleri hemen değişiyor. biz zamanında söylediğmiz zaman yemediğimiz hakaret kalmıyordu.

bu arada serbaycm bende kamyoncuyum ayıp oluyo :D

Sen zamanında ne söyledin de hakaret edildi merak ettim Emre?

Sen zamanında ne söyledin de hakaret edildi merak ettim Emre?

yurtdışında kurallara herkes uyarken biz neden uyamıyorz dediğimizde ben elimden geldiğince uymaya çalışıyorum dendiğinde neler dendi iyi hatırlıyorum ayberk.

eyse onu tartışmaya gerek yok. eğer imkanın varsa almanyada okumanı bende isterim. çok ciddi şekilde gelişimini ve karakterini etkileyecektir.

geçmiş olsun ucuz atlatmışlar...henüz bizde motosiklet ve bisiklet kullanıcılarına karşı emniyetli sürüş kültürü gelişmedi.

cezmı abı gelısemezde cunku motorcular da duzgun kullanmalı ozellıkle racıng kullanan ve kuryerler

çok gecmıs olsun abı buarada

Geri
Üst Alt