Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyük Proje ve Mutlu Son =) İşte Bir Kaç Footo

Teşekkürler Kardeşim =)

Eywallah müdür:D yayı bekliyoruz simdi 1 haftaya kadar gelir heralde =) o zman yanıcak işte... ama cam filmini sökmem lazım ceza yedim :( napcam bilmiyorum

herkezde bu ara ceza yıyor bende yenıden fılm yaptırdım arabaya :D

herkezde bu ara ceza yıyor bende yenıden fılm yaptırdım arabaya :D

la sorma adam sokturcen dedi napcam bilmiyorum su anda hakan gel sokelim trafik müdürlüne gidip soktum diyormssn admlar resim cekip tamam diomus trafikten men kalkıyormu hakanla konuscam bakalm halletmeye calıscam

herkes ceza mı yiyo su ara filmlerden dolayı ??? :rolleyes::rolleyes: dıkkat edelım bızde ona gorede, anlatsana burak noldu tam olarak

herkes ceza mı yiyo su ara filmlerden dolayı ??? :rolleyes::rolleyes: dıkkat edelım bızde ona gorede, anlatsana burak noldu tam olarak

walla cok güzel oldu :D
akşam akşam cekti bizi o var bu var plakan nerde flan filan derken baglıcaz dedi ben tabi yawaş dedim :D sonra ordan burdan sıyırdı cam filmine takıldı yaz dedi 140 tl :D

7 gün içinde soktur yoksa baglanır dedi bende napcam bilmiyorum :(

gecen seferinde durdurunca poli, baktı arkalar ve bagaj fabrika cıkısı benım onlerde ole heralde dıye sallamadı ısallah gene ole yırtarım bısı olursa yoksa halımız harap :D:D cok gecmıs olsun valla, gıt sanayiiye soktur adamla anlas, gotur baksınlar emnıyete, sonra gene taktır :)

gecen seferinde durdurunca poli, baktı arkalar ve bagaj fabrika cıkısı benım onlerde ole heralde dıye sallamadı ısallah gene ole yırtarım bısı olursa yoksa halımız harap :D:D cok gecmıs olsun valla, gıt sanayiiye soktur adamla anlas, gotur baksınlar emnıyete, sonra gene taktır :)

Kendim sökcem sanırım :D

Çok güzel olmuş burak güle güle kullanın inş :)

Cam filminden ceza yazınca kötü, 1 hafta sonra, görüldüğü yerde parka çekiliyor, masraf oldukça artıyor, trafikten men ediliyor. Filmler sökülecek (buz gibi havada eziyet, filmler ısıtılarak çıkarılmalı) cezayı yazan bölge trafiğe gidilip gösterilecek (kime ne deiyerek gösterilecek ben de bilmiyorum)

Geri
Üst Alt