Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bütçeye uygun araç biraz acil

Esat marka/model sorunu falan yoksa çok temiz, öğretmenden (aynı işyerinde çalıştığım arkadaşım) 98 model fiesta var. 11500 TL istiyor ama bir güzellik yaptırırız. Aracına 1 defa binmek nasip oldu, o yaştaki bir araç için gerçekten çok iyi gördüm. Araç ta çerkezköyde şu an. Düşünürse eğer istediği zaman gelip görebilir.

Linkini paylaştığım araca baktım, detaylı inceledim hiçte ilandaki gibi değil tramerde kazası çıktı 1300 lira civarında pek önemli değil ama en önemlisi 2010 yılında araç 223300 km'de bakıma girip 2012 yılında 126481 km tekrar bakıma girmesi galiba aracın motoru milattan önceki gibi geri sarıyor. :) Hayırlı satışlar dedim çıktım.

Esat marka/model sorunu falan yoksa çok temiz, öğretmenden (aynı işyerinde çalıştığım arkadaşım) 98 model fiesta var. 11500 TL istiyor ama bir güzellik yaptırırız. Aracına 1 defa binmek nasip oldu, o yaştaki bir araç için gerçekten çok iyi gördüm. Araç ta çerkezköyde şu an. Düşünürse eğer istediği zaman gelip görebilir.

İlla opel olacak diye bir kaide yok temiz ona sonraları dert tasa çıkarmayacak araç lazım, benzinli mi dostum o araç?

fiesta flair güzel araçlardır,piyasasıda idare eder...

Belirttiğiniz fiyatlara
fiat Palio - Fiesta - Citroen Saxo alınabilinir. Peugeot 206 veya 106 larada bakınabilinir

Geri
Üst Alt