Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle şaka olurmu??!

baska bır vw ve seat satan ısmı A,,,,,,,, bayıde arkadası benımarac ıle leon test etmeye goturdum arkadas leonu gordukten sonra adam buna aracı gazlamaya basladı yok soyle yok boyle su olursa bu olur bılmem ne olur aradan on dakıka gectıkten sonra artık ben dayanmadım adamı bıraz bozdum adam bana vw grupta bu 1,6 8v leonu gececek 1,6 motor yok deyınce iş ıddaa boyutuna ulaştı en son adam 1,6 8v test aracını al peşlime takıl otobana cıkıyoruz dedım aynen falso yemedı bu arkadas en azından saka yapmış baskları daha ne kuyruklu yalanlar atıyorlar su aklımda olanlar bunlar en az on dakıka adamın karsıssında kahkaha ıle gulmuştum.

Bırde pazarlama işinde onemlı olan dıldır gerısı teferruattır onlar işin sen ne dersen de

adama bak ya nası bi şaka
adam hassas zaten kaç aydır bekliyo
ben olsam gider adamı döverdim :D

Geri
Üst Alt