Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

böbrek taşı düşürmeye yardımcı bir yol :salatalık suyu

Bilgi için teşekkürler..inşallah cacik dısında yemek nasip olmaz:)

arkadaşlar böbrek taşı sıkıntısını sürekli yaşadığım için çözüm yollarını da sürekli araştırıyorum.son öğrendiğim yöntem gerçekten çok etkili.böbrek taşı olanlara kesinlikle öneriyorum ben etkisini bizzat gördüm.

eşkina balığının ( bende bu derdim sayesinde ilk kez duydum bu balık türünü ) kafasından beyaz daire biçiminde bir taş çıkıyor. bu taştan 3 adet bir su bardağına atın üstüne yarım limon sıkın ve geri kalan kısmı su ile doldurun ve 24 saat bekletin ve aş karına için.bu işlemi sabah kahvaltıdan önce yapın ki her sabah aç karına içmiş olun.içtikten sonra aynı işlemi tekrarlayın.taşlar limonun da etkisiyle zamanla eriyecektir.ben bu yöntemle 1 cm çapında bir taşı ağrısız sancısız düşürdüm.taş düştüğünde gördüm ki içtiğim karışım sayesinde balığın o beyaz taşı böbrek taşımın etrafında beyaz bir tabaka oluşturmuş.bu tabaka sayesinde taş kayganlaşıyor ve keskinlik özelliği azalıyor böylece acı çekmiyorsunuz düşürürken.

sağlıklı sıhhatli günler dilerim ;)

bende böbrek taşından bir zamanlar çok çeken birisiydim...
taş kırmaya girdim kırıldı 3 parçada durdu düşmedi..
düşmesi için makassız traktörler tarlada sürdüm sallandım düşmedi..
en son bize adana dan gelen bi bahçe sahibi söyledi..
avakado yaprağı bu doğal yaprağı kaynatıp suyunu içmemle taş filan kalmadı çok şükür bende bu yaprağının suyunu öneriyorum daha önce kaç çeşit ilaç denedim bitki denedim olmadı ama bu mübarek yaprak suyu sayesinde tamamen kurtuldum... yaprak attarda satılıyor burada paketi 3 lira gibi bişey yeşil kurumuş şeklinde yapraklar çaydanlıkta kaynatılıyor kokusu anason şeklinde oluyor çok güzel kırmızı olana kadar kaynatılıyor soğutulup su yerine bolca içiliyor suyun en güzel yanı taş düşürme değil taşları eritip iltihabı felaket şekilde söken muhteşem bir sudur.. taş düşürenler bilir afedersiniz idrara çıkarken yanar rahatsız olursunuz iltihapdan dolayı bunu içtikten sonra öyle rahatlama oluyor ki anlatamam... ben bunun sayesinde taşdan tamemen kurtuldum şimdi kim taş sorunu çekse bunu öneriyorum ve dua alıyorum...AVAKADO YAPRAĞI KAYNAMIŞ SUYU...

avakado yaprağını bana da mersinli bir arkadaşım önermişti.ben kullanmadım ama etkisi kanıtlanmış oldu :)

Maydonozu dovucen suyunu icicen co iyi geliyor bende cok cektim

Avakado yaprağı ve Gilaburu suyu var, kayseri civarların yetişen bir bitki

Çok geçmiş olsun taş düşüren arkadaşlara .. Benim merak ettiğim "Bira" içinde aynı şeyler söyleniyor acaba hurafemi :D

selçuk hocam birayı denemedim ama düşürmeye yardımcı olduğunu söyleyen çok.ben yine de doğal yöntemleri tavsiye ederim :D

Geri
Üst Alt