Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Büyüklerin Küçüklere Hiç Saygısı Yok

eneSene

Kayıtlı Üye
Dün Ada Center AVM kavşağında yeğenim ve kız arkadaşı bir kamyonun sıkıştırması sonucu motorsikleti ile kaza yaptılar. Yeğenimin omuzu kırılmış kafasında biraz şişlik varmış. Kız arkadaşının kafasına biraz dikiş atmışlar. Allah'tan kafalarında kask varmış. Trafikte kimsenin kimseye saygısı yok. Özellikle büyük araçların küçük araçlara. Ben özellikle benden küçük araçlara daha dikkat etmeye çalışıyorum. Keşke herkes bu kadar duyarlı olsa.

evet oluyo malesef geçimş olsun cok büyük. yakın zamanda bende büyük kaza atlattım tır kırmıstı uzerime . artık tırın onunun bos oldugunu gorsem bile rampalarda tırlara uzak gidiyorum bayıltmamak icin hic acımaz kırarlar.

geçmiş olsun
trafıkte bıraz daha dıkkatlı ve sakın olmak gereklı

geçmiş olsun

bu motorda olsa arabada olsa fark etmiyor özellikle uzun yollarda binek arabalar tırların kamyonların yanında sinek gibi kalıyor ..

geçmiş olsun ucuz atlatmışlar...henüz bizde motosiklet ve bisiklet kullanıcılarına karşı emniyetli sürüş kültürü gelişmedi.

geçmiş olsun adamalarda ki genel mantık ben nasılsa büyük aracım onlar bana dıkkat etsin mantığı ....
acil şifalar diliyorum

Herkese teşekkür ediyorum. Trafikte o kadar çok bilinçsiz araç kullanan kişi varki. Siz ne kadar dikkatli olursanız olun her zaman tehlike mevcuttur. Kontağı çevirip yola çıktığınız anda tehlike sizinle beraber geziyor.

Geçmiş olsun...Daha bugün gözümüzün önünde benzer bişey yaşandı..Orta şeritte jeep ilerliyor,arkasında da 302 servis otobüsü gidiyor..Otobüs dayandı jeepin arkasında çok hızlı gitmiyo die korna filan çalıyor..Jeep yine aynı hızında ilerlemekte..Otobüs şöförü sağındaki şerite geçti ve jeepi biraz geçmeye başlayınca sağdan,jeepin önüne kırıverdi birden..Jeepi kullanan ani bi hareketle sol şerite kırdı..Soldan araba geliyo olsaydı yok yere otobüscünün yüzünden kaza olucaktı..

Memleket şerefsiz kaynıyo yaa...

gecmiş olsun. ama ben bu motorlu sürücülerin alayından şikayetciyim. imkanım olsa trafikte 2 tekerlikli arac sokmam.

Geri
Üst Alt