Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

böyle ustanın...resmen canıma kastetti

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar daha önce kaza yapmıştım burayada paylaşmıştım bilenleriniz vardır iki airbag açılmıştı araç sonra sanayide toplanmıştı iki gün önce sağ emniyet kemerinin çalışmaması üzerine servise götürdüm (doğuş oto) bugün arayıp araçta airbag olmadığını dikkatli olmamı söylediler ama ben ustanın airbagleri taktığını biliyodum parasınıda ödedik sonuçta ama görünenoki adam airbag paralarını cebe atmış şuanda sinirden elim ayağım titriyo kalbim sıkışıyo şimdi ben bu adama neyapayım

valla çok kötü bir durum ne yaparsanız yapın gidin o adama airbaglerinizi geri taktırın sağlık önemli yani

geri taktırmakla olamz bu kardeşim bence git bi hesap sor önce ve birdaha o aadama bir vida bile söktürme paranı geri iste ve şikayet edeceğini söyle.şerefsiz resmen senin canına kastetmiş:mad::mad::mad::mad:

Bende olsam hesap sorarım ve paramı geri isterim bir dahada ugramam o şerefsizlere :kizgin::kizgin::kizgin:

önce handini bildireceksin öglesine sonrada sikayetci olup cezasını cektireceksin söz konusu kendi hayatı olmayınca insan hayatı ne kadar ucuz gözünü para burumuş adii adam

Hiç gerek yok maddi ve manevi tazminat davası aç kaza halinde can güvenliğinin olmadığını ve böle bir durum başına gelse belkide canından olacağını şikayet et ve yeni bir leon parasını haklı davanda kazan yani ben olsam öle yapardım bulunmaz hint kumaşı gibi olmuş her şartta haklıssın...:eek:key::eek:key: ama tabi geneline bakarsan çok sinir bozucu :mad:

Üzücü bir durum bence önce git konuş yaklaşımı nasıl ona bak işlemleri tamamlattır sonrada sanayideki derneğe şikayet et.

Geri
Üst Alt