Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle Bir Bocanecgaya Max/Min kaç para verirdiniz?

bluetouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2011 model beyaz sunrooflu 26binde +2 yıl uzatılmış garantili Bocanegra buldum.Garantisi 2015 sonunda bitiyor.Arka sol çamurluk ve tamponda sürtme sonucu boya mevcut ve 1.750tl hasar kaydı görünüyor.Sizce bu aracın minimum ve maksimum ederi nedir?

şanzıman sıkıntıları var biliyorum 2011 lerde

%70 karşılar bunu unutma,17 bin şanzıman fiatı..2012 sonu bulursan sorunsuz al derim

2011 üretimi araçların yarısına yakını şanzuman ve ateşleme sorunu çıkardı,ateşleme sorununu güncelleme ile hallettiler ama şanzuman olmadı tabi..illa alacam diyorsan sanırım 40-41 falan eder en fazla..

2011 modeller satabilmek için neredeyse yalvaracaklar .sahibinden e bakarsan 10-15 tane 2011 var.2012 hiç yok heralde hepsi çok memnun yada o sene hiç satılmadı:)2013lerde tavan...+2 yıl garantide %70 mi %100 mu ödüor bilmiorum açıkcası servise sorulmalı ama bir kere adı çıktı 2011lerin şanzıman sorunu diye satarken sizde sorun yaşayabilirsiniz bunu bir düşünün isterseniz.Ancak sorun değil derseniz ben olsam 40 derim diretirim elbet satamayınca size dönecektir

2011 modeller satabilmek için neredeyse yalvaracaklar .sahibinden e bakarsan 10-15 tane 2011 var.2012 hiç yok heralde hepsi çok memnun yada o sene hiç satılmadı:)2013lerde tavan...+2 yıl garantide %70 mi %100 mu ödüor bilmiorum açıkcası servise sorulmalı ama bir kere adı çıktı 2011lerin şanzıman sorunu diye satarken sizde sorun yaşayabilirsiniz bunu bir düşünün isterseniz.Ancak sorun değil derseniz ben olsam 40 derim diretirim elbet satamayınca size dönecektir

2012 model yok maalesef ki ben satılmadı diye biliyorum 0 km olarak.Sorun şu arkadaş baya bi tok satıcı 42 den 1 tl düşmüyor :)

Böyle adi çıkmış bir araç almak büyük risk olur Doğuş a garanti bakımından guvenmemek gerek.

Geri
Üst Alt