Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Azrail'i Şaşırtan Araba

a85a6ebbb92127e8bb6e6ca733f07cfa_M.jpg

---------- Post added at 07:41 ---------- Previous post was at 07:41 ----------

aynı modelı olmasada azraıl kafaya taktı mı... dinlemez

70 le babam da durur:) 270 le durdursalarmış:)

Mercedes için bir neden daha...ama ben daha farklı bir kurgu düşünmüştüm reklam için..

Merc'in adaptif cruise reklamı olmuş daha çok, sonda da yazıyo gerçi..otomatik radarlı acil fren özelliği velakin sistemde ne tür bug'lar var merak konusu, bunun yanında sistem devre dışı kalabiliyodur herhalde çünkü heyecanlı kullanımlarda öldürür bu özellik insanı..
ilk izlenimi lastik reklamı gibi Merc'in başarısı gibi değil..uyarı sesini duymak da kolay değil çünkü reklamda..

bu olay 7'lerde de var bildiğim kadarıyla..
sesli uyarı verdiğini biliyorum ama otomatik fren var mı bilmiyorum adaptif cruise olduğuna göre o da vardır muhtemelen ve yine muhtemelen yeni 7 daha kısa mesafede duruyodur.. :)

Merc'in adaptif cruise reklamı olmuş daha çok, sonda da yazıyo gerçi..otomatik radarlı acil fren özelliği velakin sistemde ne tür bug'lar var merak konusu, bunun yanında sistem devre dışı kalabiliyodur herhalde çünkü heyecanlı kullanımlarda öldürür bu özellik insanı..
ilk izlenimi lastik reklamı gibi Merc'in başarısı gibi değil..uyarı sesini duymak da kolay değil çünkü reklamda..

bu olay 7'lerde de var bildiğim kadarıyla..
sesli uyarı verdiğini biliyorum ama otomatik fren var mı bilmiyorum adaptif cruise olduğuna göre o da vardır muhtemelen ve yine muhtemelen yeni 7 daha kısa mesafede duruyodur.. :)

o kadar ırdeleme olm oyledır boyledır dıe,kabaca ızlıceksın o an verdıgı etkıye gore guzel cırkın dıceksın :D

Geri
Üst Alt