Azrail'i Şaşırtan Araba | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Azrail'i Şaşırtan Araba

plajhavlusu

Kayıtlı Üye

---------- Post added at 07:41 ---------- Previous post was at 07:41 ----------

aynı modelı olmasada azraıl kafaya taktı mı... dinlemez

007

Kayıtlı Üye
Mercedes için bir neden daha...ama ben daha farklı bir kurgu düşünmüştüm reklam için..

YCO

Kayıtlı Üye
Merc'in adaptif cruise reklamı olmuş daha çok, sonda da yazıyo gerçi..otomatik radarlı acil fren özelliği velakin sistemde ne tür bug'lar var merak konusu, bunun yanında sistem devre dışı kalabiliyodur herhalde çünkü heyecanlı kullanımlarda öldürür bu özellik insanı..
ilk izlenimi lastik reklamı gibi Merc'in başarısı gibi değil..uyarı sesini duymak da kolay değil çünkü reklamda..

bu olay 7'lerde de var bildiğim kadarıyla..
sesli uyarı verdiğini biliyorum ama otomatik fren var mı bilmiyorum adaptif cruise olduğuna göre o da vardır muhtemelen ve yine muhtemelen yeni 7 daha kısa mesafede duruyodur.. :)

kurtbil

Kayıtlı Üye
Merc'in adaptif cruise reklamı olmuş daha çok, sonda da yazıyo gerçi..otomatik radarlı acil fren özelliği velakin sistemde ne tür bug'lar var merak konusu, bunun yanında sistem devre dışı kalabiliyodur herhalde çünkü heyecanlı kullanımlarda öldürür bu özellik insanı..
ilk izlenimi lastik reklamı gibi Merc'in başarısı gibi değil..uyarı sesini duymak da kolay değil çünkü reklamda..

bu olay 7'lerde de var bildiğim kadarıyla..
sesli uyarı verdiğini biliyorum ama otomatik fren var mı bilmiyorum adaptif cruise olduğuna göre o da vardır muhtemelen ve yine muhtemelen yeni 7 daha kısa mesafede duruyodur.. :)
o kadar ırdeleme olm oyledır boyledır dıe,kabaca ızlıceksın o an verdıgı etkıye gore guzel cırkın dıceksın :D