Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Azim

Bir baba ile oğul un olması gereken en güzel nokta birlikte başarmak bişeyler paylaşmak ve beraber savaşmak bu hem azim hem sevgi hem tam bir baba oğul ilişkisi örneği.... çoğumuz babamızla bu kadar paylaşımcı olabiliyormuyuz ? sanmıyorum......

bende sanmıoruym valla Serhat abi
Ama çoğu şeyi kaybettiğinde değerini anlıyosun

Bir baba ile oğul un olması gereken en güzel nokta birlikte başarmak bişeyler paylaşmak ve beraber savaşmak bu hem azim hem sevgi hem tam bir baba oğul ilişkisi örneği.... çoğumuz babamızla bu kadar paylaşımcı olabiliyormuyuz ? sanmıyorum......

bende sanmıoruym valla Serhat abi
Ama çoğu şeyi kaybettiğinde değerini anlıyosun

+1
videoyu izleyemesemde çok duygulandım:D

Yüreğinde evlat sevgiisi taşıyan herkes bence bu azmi gösterebilir.Sonuçları ne olursa olsun.Video güzel bi örnek.

xx

bencede cok duygulu bır babanın oglunu nekdr sewdıgını ve onun ıcın nelere gogus gerdıgının kanıtı kendısının kalp hastası olmasına ragmen taktıre deger.. :eek:key:

offff mahvoldum ne anlatsam boşş

Geri
Üst Alt