Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Az önce başımdan geçen ilginç ve güzel bir olay :)

basın ekspresdemi? nasıl kaçırmışım ben bu olayı, hemmmeeen müdahale ederdim walla bayan arkadaşa hoooooop noluo die, seni her sabah sobelemem lazım anlaşılan ozancığım :)

abi benim hanım ı fuar da leon cupra nın içinden zor indirdim kazara alalım mı desem tamam diyecekti o derece :)

bu yorumları okuyan her leoncu gidip ne var ne yok yükleyecek arabaya yapmayın yahu :D:D

Aracının beğenilmesi güzeldir Ozan..Rabbim kaza bela vermesin..Hep güzel şeyler yaşa böyle :) :eek:key:

ya leonları deposuna bi büyük döksek kudururmu acep :D çekilin ulannn ben geliyorum dermiş :D :D

ee takip etmedin mi şimdi kızı :D leon gerçektende piyasada sınıfının en güzel arabası :) yolda her leon gördüğümde ne tasarlamış walter helal olsun diyorum :) üstelik 6 senelik kasasıyla, yeni kasa çıkan bir çok araca rağmen bu başarıyı sürdürüyor

basın ekspresdemi? nasıl kaçırmışım ben bu olayı, hemmmeeen müdahale ederdim walla bayan arkadaşa hoooooop noluo die, seni her sabah sobelemem lazım anlaşılan ozancığım :)

:D gördün mü kaçırdın bak. zaten gide gele basın ekspres ve tem de kamyon şöförü gibi oldum, karşılaşırız kesin yine :)

abi benim hanım ı fuar da leon cupra nın içinden zor indirdim kazara alalım mı desem tamam diyecekti o derece :)

üzme sen de yengeyi al bi tane işte :)

bu yorumları okuyan her leoncu gidip ne var ne yok yükleyecek arabaya yapmayın yahu :D:D

ahahahha :D ayrıca gördüğüm kadarıyla sen de 1-2 oynama yapmışsın abi canavarın üzerinde, ne iş abicim? :D

ya leonları deposuna bi büyük döksek kudururmu acep :D çekilin ulannn ben geliyorum dermiş :D :D

:D

İyiymiş :DDevamını tarafıma dilerim:D

amin :)

xx

ee takip etmedin mi şimdi kızı :D leon gerçektende piyasada sınıfının en güzel arabası :) yolda her leon gördüğümde ne tasarlamış walter helal olsun diyorum :) üstelik 6 senelik kasasıyla, yeni kasa çıkan bir çok araca rağmen bu başarıyı sürdürüyor

yok abi evli barklı adamım :D ya bilmiyorum ben mi çok duygusal bakıyorum ama gerçekten bakınca sınıfında beni Leon' dan daha çok heyecanlandıran araba yok

6 senelik kasası bi 6 daha eder...

hoşgeldin Bilom :D

Geri
Üst Alt