Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Az önce başımdan geçen ilginç ve güzel bir olay :)

İşte bu yüzden gidip dizel leonuma yarın cut-out yaptıracağım:)

Vallahi bu leonlarda seytan tuyu var... sports international'a gidiyor bizim kuzen hani Slk'si olan..oradan bir aerobik hocasi tavlamis:) uzun zamandir takiliyorlar..neyse konuya geleyim..birgun capacity starbucksda oturduk benim arabayla gitmistik..sonra onu da evine birakmak icin otoparka indik..bu araba senin mi dedi ; yok benim degil dedim (oradaki A5'i gosterdi :) ) saka bir yana ; benim arabaya geldik. bu senin mi dedi evet dedim..inanmiyorum dedi tam hayalimdeki araba..hatunda corolla varmis ve leon alip bu hale sokmak istiyormus sonradan ogrendim..Sonra kuzen " daha bir kere benim Slk'ya boyle bir sey soylemedi" dedi :)

o da iyiymiş abi :) valla bilmiyorum ben çok beğeniyorum arabalarımızı demekki sahip olmayan ama bizim kadar beğenen insanlar var :)

Valla banada bir kaç kere oldu ama erkek olduğu için önemsemedim :D

:):):) bunun senin başına gelmiş olsa beni ayrı bir mutlu etti sevgili master ım :)

ahaueehe iyimiş.. :)
hatunu da tebrik etmek lazım ısrarla duygularını ifade ettiği için.. :D :D

bizim araçlarda şeytan tüyü var diorum kimse inanmıyor :D

Geri
Üst Alt