Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Az önce başımdan geçen ilginç ve güzel bir olay :)

Arabaya olduğuna eminmisin ozan..?:)

Ben olsaydım gel bitur bin derdim keyfini al tadını çıkar misafir etmek lazım sonrada bende onun forduna binerdim amaç kaynaşmak........:)

Çok güzel anlar bunlar ALLAH kimsaya kaza bela vermesin güzel arabalarımız var....

MAŞALLAH diyelim nazar değmesin.....

Arabaya olduğuna eminmisin ozan..?:)

Ben olsaydım gel bitur bin derdim keyfini al tadını çıkar misafir etmek lazım sonrada bende onun forduna binerdim amaç kaynaşmak........:)

çok fazla kaynaşmamak lazım engin abi fazlası zarar :D

Leon cuprayı satmadan önce yolda benzer durumları yaşamıştım :), şimdi r ı bekliyoruz nisan sonunda gelsin onunla bakalım birde

Bende çok ilgi görüyorum gören bi el kaldırır gibi oluyo sonra bakıyo bakıyo yok taksi değilmiş dercesinepuhaha benim kadar ilgi göremezsiniz:cool:

Bize böyle şeyler denk gelmez ki günde 4 kere basın express'ten geçiyorum, 150km yol yapıyorum yolda giderken hiç övgü almadım. Bu olaydan sonra senin jantları alıyorum abi. :p satmıyo musun hala :D

Bize böyle şeyler denk gelmez ki günde 4 kere basın express'ten geçiyorum, 150km yol yapıyorum yolda giderken hiç övgü almadım. Bu olaydan sonra senin jantları alıyorum abi. :p satmıyo musun hala :D

ahahaha Muratcım sen RNS de oynattığın kliplerden kafayı kaldıramıyosundur ki etrafındakileri göresin :D:D

yok valla janlatı satarsam heralde haftasına arabayı da satmak zorunda kalırım, o yüzden satmıyorum jantları :D

ahahaha Muratcım sen RNS de oynattığın kliplerden kafayı kaldıramıyosundur ki etrafındakileri göresin :D:D

yok valla janlatı satarsam heralde haftasına arabayı da satmak zorunda kalırım, o yüzden satmıyorum jantları :D

Abi şehir içindeyken etrafı çok kesiyorum ama anayollara çıktığımda Andrea'yla başbaşayım puhaha

Geri
Üst Alt