Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Az önce başımdan geçen ilginç ve güzel bir olay :)

Pascal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar az önce iş yerinden çıkmış Basın ekspres yolunda sağ şeritten yavaş yavaş giderken arkamdan selektörlerle yaklaşan bir araba gördüm. İlk önce bizden biri sandım, ama araba yaklaştıkça Ford Focus olduğunu algıladım, heralde yine de tanıdık biri diye düşünüp biraz daha yavaşladım. Yanıma geldiğinde arabanın iç lambası açık bir şekilde, güzel görünümlü sarışın genç bir bayan " süper yaa, süper süpeer!" diye seslenerek aynı zamanda da el işaretleriyle belirterek 2-3 saniye beraber yürüdük. Ben de gülümseyip teşekkürlerimi ilettim :)

araba 07 plaka beyaz bir Focus' tu. Anlaşılan bayan arkadaşımız arabalara meraklı biriydi, bir bayanın bu derece meraklı olması oldukça hoşuma gitti. Beğenilmek benim de çok hoşuma gitmiş olacak ki bütün yolu keyifli bir şekilde sürdüm :) acaba değiştirsem mi diye düşündüğüm arabamı bir kez daha çok sevdim ( inanın bayan olmasıyla alakası yok, bir erkek bile bu şekilde yaklaşsa aynı şeyleri düşünürdüm :))

iş atmasın abi :D :D

bendede çok oldu abi bursaya exeoyla gitmiştim hiç bi exeo göremedim benim araçdada 19" jant ve ufak tefek oynamalar vardı ve mükemmel bi görüntüsü vardı ilk gittim neredeyse bütün kırzımı ışıklarda bu araba ne ne zaman çıktı çok hoş görünüyor diye övgüler yağdı üstüme sonrada içimden dedimki yaksın bea :D

ben her zaman soyluyorum leon piyasadaki araçlara gore çok farklı
bu fiyatlara bu karizmada bir araba daha yok

Yenge duymasın Ozan.. :D Daha önce Varol abinin başına da mı gelmişti böyle bişi hatırlıyorum sanki..:)

maşeALLAH aman nzar değmesin tap plakayı alsaydın..senin arar bulurduk...cupra ruhluyu bulduk:D

valla geçen gün de 207' li bir bayan trafikte oynamak istedi benle. Sezgin yakında satırmasın arabayı bana eşim :p :D

olm bu haller burda paylaşılır mı çok acemisin çooookkkkk, es kaza kenara çeksen detayada mı girecen yani :D:D:D ben kendimi beceriksiz ilan ettim amma senin hal bende de betermiş yahuu....

Vallahi bu leonlarda seytan tuyu var... sports international'a gidiyor bizim kuzen hani Slk'si olan..oradan bir aerobik hocasi tavlamis:) uzun zamandir takiliyorlar..neyse konuya geleyim..birgun capacity starbucksda oturduk benim arabayla gitmistik..sonra onu da evine birakmak icin otoparka indik..bu araba senin mi dedi ; yok benim degil dedim (oradaki A5'i gosterdi :) ) saka bir yana ; benim arabaya geldik. bu senin mi dedi evet dedim..inanmiyorum dedi tam hayalimdeki araba..hatunda corolla varmis ve leon alip bu hale sokmak istiyormus sonradan ogrendim..Sonra kuzen " daha bir kere benim Slk'ya boyle bir sey soylemedi" dedi :)

Geri
Üst Alt