Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayrılıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben forumdan ayrılacak olsaydım efendi gibi yürürüm giderim konu bile açmazdım girmem olur biter amaan neyse arkadaşlar allah sağlık versin herbirinize

Yekta abi mrb
Bu konunun mümkün olduğunca dışında kalmaya çalıştım ayrılan arkadaşlarla sanalda olsa muhabbetlerimiz paylaşımlarımız oldu senide yüz yüze tanıma fırsatım oldu ama ayrılan veya ayrılacak olan arkadaşlara karşı yazdığın bu kelimeler hiçte hoş değil insanlar görüşlerini dile getirmesi bence gayet normal

Hayırlısı olsun,yüzyüze görüşmek yerine konu açıp gitmek ne kadar doğrudur.?telefonlarla bilgi kirliliği yaratılıyor,ben hep bekledim genele hiç yazmadım,hafta sonu ayrıntılı bir yazı yazacağım..SCW ne yönetimden nede kişiden ibarettir..

Abi adana bulusmasinda tanisma firsati yakaladik dusncelerine saygim sonsuz olaki kalp kirginliklariniz gecerse her zamn seni ve diger arkadaslari forumda gormekten mutluluk duyariz biz bir aileydik ve her ailede olucak yanlis anlasilmalar olabiliyor biraz forumdan uzak kalip geri donmeniz dilegiyle

Hesabını vermiceğimiz işlere kalkışmayalım..Çünkü öteki tarafta bulaşık yıkatmıyorlar.

İlhan BERK

hiç yakışmayan şeyler bunlar. hayırlısı olsun ne diyelim

Kişiler arasında ne sorun var bilmiyorum ama bu durum SCW yi yıpratıyor..
Gereken kişilerin gerekli açıklamalarını şahsen ben bekliyorum..

herkes kendince haklıdır.

yunus derki ben gelmedim davi için
benim işim sevi için
dostun evi gönüllerdir
gönüller yapmağa geldim.

husumet şeytandandır kardeşler.küslüğe lüzüm yoktur.

Bu nedir allaşkına, kendi açımdan bakarsam şu forumda doğru düzgün sohbet edebildiğim herkes gitmeye başladı, site yetkililerinin "giden gitsin kalan kalsın" mantığı gütmek yerine açıklayıcı ve yapıcı bir mesaj vermesi kanımca en doğrusu olacaktır. Sonuçta bu insanlar siteye katkıları olmuş üyeler, hatta çoğu zaman yönetimdeki kişiler yeni üyeleri uyarmadan evel devreye giren ve gerekli uyarıları yapan insanlar. Lütfen objektif düşünmeye çalışın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt