Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aynaların otomatik kapanması

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında Gunduzmr tarafından paylaşıldı.

1. Gunduzmr

Gunduzmr SCW Üyesi

5
    5
    3
    2015 1,6 tdi dsg aracığmda aynalar Kapıları kitlemek için bastığımda otomatik olarak kapanmıyor basılı tutmam gerek tek basışta aynaları kapanan araçlar var birde kapıları açınca değil kontağı açınca acılan aynayı nerde nasıl yaptırabilirim

Son düzenleme: 22 Mart 2016
  2. ardaoztekin

ardaoztekin FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

301
    430
    63
    ilk defa senden duydum böyle bir şeyi istersen bir baktır belki sıkıntı vardır ;)

3. gkhnfb

gkhnfb SCW Üyesi

3
    0
    1
    Standart bu zaten. Gizli özelliği açarak tek basışta kapatabilirsiniz.

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ARİF0695

ARİF0695 SCW Üyesi

26
    19
    3
    Vag com kablosuyla tek tuşla ayna açma kapamayı yapabilirsin ama kontak ile açmak için bir fikrim yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.745
    5.596
    113
    Bu özellik standart zaten araçta tek basışta kapatmayı vagcom ile aktif edersin ama önermiyorum hareketli dişliler plastik ve çok basit malzeme zamanla sürekli hareketten kırılıp yada aşınma yapıp sıkıntı çıkarta bilir ben o yüzden iptal ettim
    Aynaları ekrandan kapatmayı seçip anahtara uzun basıp kapat sonra açıp araca bin kontağı açmadıkca aynaların açılmaması gerekir
    Birde sağ ayna R konumda geri viteste aşağı iner araç kapıları kilitlenince eski konumuna gelir

kurye ile elden teslime verildi

6. Tirtil61

Tirtil61 SCW Üyesi

6
    8
    3
    @Gunduzmr kardesım maltepede ender elektronıge gıdıp 50 TL verıyorsun kapalı olan aracın ozellıklerınden ıstedıgını actırıyorsun mutlu mesut ayrılıyorsun 15 dk suruyor :) otomatık ayna katlama tdı larda yok fr larda standart benımde tdı dsg var 2015 actırdım sımdı ac acılsın kapa kapansın.

Sayfayı Paylaş