Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aynalar

berkinmetin

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi akşamlar
1.6 tdi 14 model leon sahibiyim 1 hafta kadar oluyor alalı araçtan memmunum yalnız bazı araçlarda aynalar katlı duruyor bende kurcalarken bu seçenekleri buldum aktifler ama uygulanmıyor yardimci olurmusun ?

Ekli dosyalar

• 20151027_201852.jpg
    20151027_201852.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 64
berkin kardeşim aramıza hoş geldn
fakat kurallarımız gereği seni üyelerimiz bölümünden tanımak isteriz...
soruna gelirsek anahtarın üzerindeki kilitleme düğmesine 2-3 sn basılı tutarsan hem kapılar kilitlenir hemde aynalar kapanır.
açık olan camlar ve sunrooff da basılı tuttuğun sürede kapanır...

Peki hemen tanitirim cevap için teşekkürler
[doublepost=1446022268,1446021783][/doublepost]Abim aynalar kapattım da forumda r ye takınca aynalar assaya bükülüyor diye bişi duydum doğrumudur olmadı da

Peki hemen tanitirim cevap için teşekkürler
[doublepost=1446022268,1446021783][/doublepost]Abim aynalar kapattım da forumda r ye takınca aynalar assaya bükülüyor diye bişi duydum doğrumudur olmadı da
o özelliği açtıysan oluyor.
znnedersem senin ekrandan ayarlanıyordu...

Evet murat in dediği gibi ekrandan açmanız lazım. Ayrı açtıktan sonra sağ ayna yi inmesini istediğin yere ayarla. Daha sonra geri Vites taktığında ayna ayar düğmesi sağ aynada olur ise aynanın ayar yaptığın yeri gösterir. İstemiyorsan ayna ayar düğmesini sağ aynaya getirme.

Geri
Üst Alt