Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aynalar,spoyler ve tampon karbon

rcp krkmz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımda birkaç uygulama yaptım yorumlarınızı bekliyorum.yorumlarınız bnm için önemli:)

Ekli dosyalar

• DSC04070.jpg
    DSC04070.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 95
  • DSC04071.jpg
    DSC04071.jpg
    80.2 KB · Görüntüleme: 89
  • DSC04073.jpg
    DSC04073.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 125
  • DSC04068.jpg
    DSC04068.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 125
  • DSC04064.jpg
    DSC04064.jpg
    91.2 KB · Görüntüleme: 97
Kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle kardeşim hoş olmuş lar ama fikrimi sorarsan tamponun arka kısmını tamamla derim bu şekilde biraz çiğ durmuş tamamlarsan daha tok ve daha güzel olacaktır benim araçta kaplama merak edebilirsen bakabilirsin resimlerden :) allah nazarlardan saklasın kardeşim

iyi günlerde kullan fıkrımı sölıcek olursam arka tamponu kesınlıkle öle bırakma nacizane fikrim:eek:key:

Arka tamponu aşağı kadar indirsen daha güzel olucağını düşünüyorum maşallah kazasız belasız.....:eek:key:

Hayırlı olsun ,

Hevesini kırmak istemem ancak arka tampon ve depo kapağını kaplatmak leon'un kaldırabileceği hareketler değil.

Makyajlı kasa tampon hatları fazlasıyla yaygan, kaplama yapınca emanet gibi duruyor , Makyajsız tampon olur bi nebze , cupra tampon olur eyvallah , ama makyajlı tampona gitmiyor işte...

Depo kapağı ve tamponu malesef hiç beğenmedim..:(

Geri
Üst Alt