Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aynalar,spoyler ve tampon karbon

Fikrimizi sormuşsun ama sakın alınma bende makyajlı kasa kullanıyorum depo kapağı ve arka tampon güzel durmuyor.

eline emeğine sağlık fakat aynalardan gerisine gerek yoktu:)

aynalar yan direkler ve ön çerçeve kaplansa sadece ,çok daha iyi olurdu..yinede zevk senin tabiki.

Güzel olmuş.Arka tamponu en alta kadar ek bi karbonla uzatın olay biter:eek:key:

xx

ya lutfen yanlış anlamayın beni ama bagaj kapagının ustundeki kaplama ve depo kapağı hoş olmamış. onun yerine mademki aynaları kaplattınız,panjurun çerçevesini ve kapı direğindeki siyah parçayıda kaplatsaydınız keşke. arka tamponlar bunlarda çok fazla geniş ve kaplama guzel olmuyor ama aşşağıya kadar tamamlanırsa belki yinede hoş olabilir. sadece fikrimi beyan etmek istedim lutfen yanlış anlamayın.

arkadaşlarımında dediği gibi tampon ve depo kapağı hoş değil benim fikrim.. alelade ilk bakışta ibiza gibi algıladım

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.tampon altınıda alta doğru uzatıcam uygulamayı yapınca resimleri paylaşırım.

Geri
Üst Alt