Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aynalar katlanmıyor! Yardım lütfen...

Turhal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 2010 leon 1.4 tsı Style

çok sık olmasada bazan başıma geliyodu bu problem. kendiliğinden düzeliyodu diye sıkıntı yapmamıştım.
fakat son birkaç gündür camlar kapalıyken araçtan indiğimde kapıları kapatıp aynaları kapatmak için
kilit tuşuna basılı tutmama rağmen aynaları kapatamıyorum.

işin tuhaf yanı camlardan herhangibiri biraz açık olduğu zaman bu problemi yapmıyor.

benmi bişiyleri yanlış yapıyorum yoksa bu problemi daha önce yaşayan varmı acaba. Yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler...

Yusuf benimde kapanmıyor şimdi yola çıkıyorum yaptıracağım yazılımı yenilettireceğim yazılımdan kaynaklanıyor.. :)

kardeş ben 15000 bakımında servise bu durumu anlatmıştım onlarda yazılımı güncelledik dediler
fakat yinede problem tam olarak çözülmemişti arada sırada yine yapıyodu. şimdi problem dahada büyüdü nedir anlamadım?

umarım senin de problemin çözülür sana kolay gelsin

En kısa zamanda tekrar git, durum çözülünceye kadar git servise, geciktirme derim sıkıntı çıkmasın..

konuyla alakasız olcak ama ayna katlanması deyince aklıma geldi :) benim ibizada giderken kapatmayı deneyim dedim aynaları kapanmadı vaay akıllı arabaymış dedim... sonra başka zaman aynalar katlı vaziyetteyken yola çıktım giderken kendisi açılmadı benim açmam gerekti yine :)

içerden kapatıp sonra yeniden açın, rezistansın olmadığı bir yönde açık durumda yeniden deneyin olmuyorsa servis vakti, olduysa yola devam.

tekrar servise bir ugra abi sen :)

Araban garantiliyken götür servise doğru düzgün bakın aracıma de...yusuf

Aracında ufak tefek ne varsa söyle çünkü okadar para verip garantili araç alıyorsun garanti bitince götürdüğünde faturaya aynen .....anlatabildimmi.....

Oyüzden biraz işlerini ciddi yapsınlar baştansavma hareketler bizi bozar haksızmıyım.....:eek:

Yusuf bugün buluşmada söylediğim gibi burayada yazayım.

Makyajlı kasanın yan aynaların katlanabilmesi için kodları güncellemişler yeni versiyonu yüklediler şimdilik hiçbir sıkıntı yok tüm kumandaya basışlarımda kapanıyor ücretsiz yaptırabilirsiniz.

servis paklar yazılım vs. ile.. :)

Geri
Üst Alt