Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aynalar katlanmıyor! Yardım lütfen...

arkasaşlar bugün konuştum servisle yarın sabah erkenden götürücem.

ufak tefekte olsa birsürü problem var aracımda yarın herbiriyle detaylı olarak bizzat ilgileneceğim.
ilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

saygı ve sevgilerimle...

Araban garantiliyken götür servise doğru düzgün bakın aracıma de...yusuf

Aracında ufak tefek ne varsa söyle çünkü okadar para verip garantili araç alıyorsun garanti bitince götürdüğünde faturaya aynen .....anlatabildimmi.....

Oyüzden biraz işlerini ciddi yapsınlar baştansavma hareketler bizi bozar haksızmıyım.....:eek:

evet abim sabah servise götürdüm arabayı ilgilendiler sağolsunlar (keleşler) yazılımdan kaynaklı bir problemmiş. güncellediler şimdi bi problem yok
sırf bu problemi çözmek için bi yazılım geliştitrilmiş bana söylediklerine göre...

aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa yazılım güncelleme ile halledilebiliyor bilgilerinize...

evet abim sabah servise götürdüm arabayı ilgilendiler sağolsunlar (keleşler) yazılımdan kaynaklı bir problemmiş. güncellediler şimdi bi problem yok
sırf bu problemi çözmek için bi yazılım geliştitrilmiş bana söylediklerine göre...

aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa yazılım güncelleme ile halledilebiliyor bilgilerinize...

budur.. :)

Bazen arabaya mı biniyosunuz, bilgisayar mı kullanıyosunuz anlamıyorum açıkçası :)
Herşeyin mekaniği en güzeli aslında.

Geri
Üst Alt