Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aynalarım bazen açılmıyor...

floodlight

Kayıtlı Üye
:( arkadaşlar, aynaları kapattıktan sonra ertesi gün geliyorum ya da 5 dk. sonra geliyorum aracın içine. kontak anahtarını taktığım zaman ilk önce sağ ayna açılmıyordu. serviste 15.000 KM. bakımı yapılırken sordum olayı yazılım güncelleyeceğiz dedi. güncellediler. Fakat şimdi de ikisi de açılmıyor.

böyle bir sıkıntı çeken oldu mu benden başka sitede acaba???

sorunu çözebildiniz mi?

şimdiden teşekkürler cevap yazan arkadaşlara...

walla benimkide kontağı çevirdiğimde her ikiside bazen açılmıyo içerden manuel olarak ben açıyorum

Gecenlerde otoparkta kazmanin birisi sag aynayi eliyle kapatmisti, ondan sonra bir iki sefer sag ayna anahtari takinca otomatik acilmadi, ama sonraki zamanlarda tekrar sorun yasamadim.

benım eskı aracımdada vardı aynı sorun tek taraf acılmıyordu ara sıra aynanın dondugu yere ince yag damlatıyordum hemen salıyordu...

Geri
Üst Alt