Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayna

ibizasport

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba.geçen aksam sag aynamizi talihsiz sekilde kamyonetin kasasina carptik.ayna caminda veya dis cercevesinde bir sorun olmadi.fakat bunu kapiya ve katlanir aynaya baglayan sabit ana parca olarak adlandirabiriz döküm bir ayak var.bunu nerden tedarik edebiliriz.?
Dökümü kaynattirdik fakat tam yerine oturmadi kaynak çapaklari oldugu için.
Yardimlariniz için simdiden tesekkürlerIMG_4321.JPG

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

ben şantiyeciyim..ben bu insanları anlamıyorum ,döküm kaynak tutmaz hangi akıllı usta yaptı ki :) tutsa da zamanla düşer..
resim verirseniz hangi parça lazım bi bakalım serviste var mı...yoksa cıkma bakacaksınız vs...programı açtım aracın kaç model
[doublepost=1497717815,1497716094][/doublepost]1 NOLU PARCA bütün sanırım...çıkmacılara bakacaksınız

639857400.png

Arkadaslar merhaba.geçen aksam sag aynamizi talihsiz sekilde kamyonetin kasasina carptik.ayna caminda veya dis cercevesinde bir sorun olmadi.fakat bunu kapiya ve katlanir aynaya baglayan sabit ana parca olarak adlandirabiriz döküm bir ayak var.bunu nerden tedarik edebiliriz.?
Yardimlariniz için simdiden tesekkürlerEkli dosyayı görüntüle 15404

aynaci Edip, ikitelli Atatürk oto sanayi sitesinde, geçen hafta aynisi basima geldi orada yaptırdım. Burda konu açmıştım hatta.

edit: bu da konumu

Aynacı Edip
Başakşehir Mahallesi, 19 Cadde Atatürk Oto Sanayi Sitesi D:1 Blok No: 29, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
0532 585 63 19

Google Haritalar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

bu da benim açtığım konu sizin kirilan yerle ayni yer oldugunu tahmin ediyorum.

İstanbul'daki müthiş şoförler (!) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

IMG_20170618_003651.jpg

okla gösterdiğim döküm parçayı değiştirdi aynacı edip usta.

Bunu bize kargo yapabilirmi?iskenderunda oturuyorum.hepsini dagittim ben topladim.fakat döküm parcada tirnaklar var.kaynak yapinca yerine oturmadi.katlanir ayna calismadi.fakat ayna cami saga sola asagi yukari aktif calisiyor.ayna tirnaklar yerine oturmadigi icin katlamiyor.ve ayna sabit ve sıkı olmadi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunu bize kargo yapabilirmi?iskenderunda oturuyorum.hepsini dagittim ben topladim.fakat döküm parcada tirnaklar var.kaynak yapinca yerine oturmadi.katlanir ayna calismadi.fakat ayna cami saga sola asagi yukari aktif calisiyor.ayna tirnaklar yerine oturmadigi icin katlamiyor.ve ayna sabit ve sıkı olmadi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
anladığım kadarıyla döküm parcada sıkıntı var sizin sadece. bı konuşun numarasini yazdım belki gonderebilir 140 tl ye taktı bana. olmassa yan sanayi bi ayna alın icindeki döküm parçayı kullanin 180 tl ye ben ayna bulmuştum.

Geri
Üst Alt