Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayna sorunu

Thuqlife35

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracımın sol aynasını cevirirken sagdakide donuyor bu durumu yasayanlar varmı yoksa sadece bendemı oluyor anlamadım

aynısı bende oluyodu ara ara o yuzden ıkısını bır ayarlayıp sonra otekını ayarlıyodum :) ara ara olduğu için dert etmedim ama genede servise göstermekte fayda var :eek:key:

aynı sorun bende de yeni başladı.bende çözemedim.

anlamıs deılım bu seatı neden boyle sorunlar cıkıyor. arabamdan sogutacaklar benı

valla en basından berı bende de var demekkı eskıden dıkkat etmemısınız bu aracın ozellıgı dıe bılıyorum ben sorun oldugunu zannetmıyorum

bu ozellk ne isime yarıyacak benım onu anlamadım. aynaları ayarlarken tekrar bozulsun bidaha ayarlasınlar diyemi koymuslar bu ozelliği :confused:

arkadaşlarım canlarım benim bu konu kaç sefer açıldı söylendi konuşuldu.bu standart bir özellik.sonradan felan degişen birşey değil ! her zaman varolan birşey sadece dikkat etmedigimizden anlayamıyorduk. ayrı ayrı çalışmasınında imkanı yok servisde de ayarlanamıyor bilginize sunarım dostlarım :)

arkadaslar aracımın sol aynasını cevirirken sagdakide donuyor bu durumu yasayanlar varmı yoksa sadece bendemı oluyor anlamadım

Ne sorunu Yahu O aracın bence en güzel özelliklerinden bi tanesi tek bir ayarla iki aynayıda ayarlayabiliyorsunuz.. İlk Önce Solu Sonrada Sagı kendinize Göre Ayarlayıp Öylece bırakın ve sizden kısa yada uzun birini sürücü koltuguna oturtun ve aynayı kendine göre ayarlamasını söyleyin ve ilk olarak sol aynayı ayarlamasını sonra bakın bakalım sag aynada onun oturuş pozisyonuna göre ayarlanmışmı ayarlanmamışmı;)

Ne sorunu Yahu O aracın bence en güzel özelliklerinden bi tanesi tek bir ayarla iki aynayıda ayarlayabiliyorsunuz.. İlk Önce Solu Sonrada Sagı kendinize Göre Ayarlayıp Öylece bırakın ve sizden kısa yada uzun birini sürücü koltuguna oturtun ve aynayı kendine göre ayarlamasını söyleyin ve ilk olarak sol aynayı ayarlamasını sonra bakın bakalım sag aynada onun oturuş pozisyonuna göre ayarlanmışmı ayarlanmamışmı;)
en süper açıklama:eek:key:

Geri
Üst Alt