Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ayna sorunu

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Thuqlife35 tarafından paylaşıldı.

1. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    arkadaslar aracımın sol aynasını cevirirken sagdakide donuyor bu durumu yasayanlar varmı yoksa sadece bendemı oluyor anlamadım

2. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    aynısı bende oluyodu ara ara o yuzden ıkısını bır ayarlayıp sonra otekını ayarlıyodum :) ara ara olduğu için dert etmedim ama genede servise göstermekte fayda var :eek:key:

3. murto1

murto1 SCW Üyesi

267
    95
    28
    aynı sorun bende de yeni başladı.bende çözemedim.

4. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    anlamıs deılım bu seatı neden boyle sorunlar cıkıyor. arabamdan sogutacaklar benı

5. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    valla en basından berı bende de var demekkı eskıden dıkkat etmemısınız bu aracın ozellıgı dıe bılıyorum ben sorun oldugunu zannetmıyorum

6. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    bu ozellk ne isime yarıyacak benım onu anlamadım. aynaları ayarlarken tekrar bozulsun bidaha ayarlasınlar diyemi koymuslar bu ozelliği :confused:

7. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    arkadaşlarım canlarım benim bu konu kaç sefer açıldı söylendi konuşuldu.bu standart bir özellik.sonradan felan degişen birşey değil ! her zaman varolan birşey sadece dikkat etmedigimizden anlayamıyorduk. ayrı ayrı çalışmasınında imkanı yok servisde de ayarlanamıyor bilginize sunarım dostlarım :)

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ne sorunu Yahu O aracın bence en güzel özelliklerinden bi tanesi tek bir ayarla iki aynayıda ayarlayabiliyorsunuz.. İlk Önce Solu Sonrada Sagı kendinize Göre Ayarlayıp Öylece bırakın ve sizden kısa yada uzun birini sürücü koltuguna oturtun ve aynayı kendine göre ayarlamasını söyleyin ve ilk olarak sol aynayı ayarlamasını sonra bakın bakalım sag aynada onun oturuş pozisyonuna göre ayarlanmışmı ayarlanmamışmı;)

DarkPassenger, kaanoksuz ve erkani bunu beğendi.
  9. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    en süper açıklama:eek:key:

Bunu beğendi. DarkPassenger bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş