• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ayna sorunu

Thuqlife35

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracımın sol aynasını cevirirken sagdakide donuyor bu durumu yasayanlar varmı yoksa sadece bendemı oluyor anlamadım

Absolut

Kayıtlı Üye
aynısı bende oluyodu ara ara o yuzden ıkısını bır ayarlayıp sonra otekını ayarlıyodum :) ara ara olduğu için dert etmedim ama genede servise göstermekte fayda var :eek:key:

murto1

Kayıtlı Üye
aynı sorun bende de yeni başladı.bende çözemedim.

Thuqlife35

Kayıtlı Üye
anlamıs deılım bu seatı neden boyle sorunlar cıkıyor. arabamdan sogutacaklar benı

galiiip

Kayıtlı Üye
valla en basından berı bende de var demekkı eskıden dıkkat etmemısınız bu aracın ozellıgı dıe bılıyorum ben sorun oldugunu zannetmıyorum

Thuqlife35

Kayıtlı Üye
bu ozellk ne isime yarıyacak benım onu anlamadım. aynaları ayarlarken tekrar bozulsun bidaha ayarlasınlar diyemi koymuslar bu ozelliği :confused:

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlarım canlarım benim bu konu kaç sefer açıldı söylendi konuşuldu.bu standart bir özellik.sonradan felan degişen birşey değil ! her zaman varolan birşey sadece dikkat etmedigimizden anlayamıyorduk. ayrı ayrı çalışmasınında imkanı yok servisde de ayarlanamıyor bilginize sunarım dostlarım :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaslar aracımın sol aynasını cevirirken sagdakide donuyor bu durumu yasayanlar varmı yoksa sadece bendemı oluyor anlamadım
Ne sorunu Yahu O aracın bence en güzel özelliklerinden bi tanesi tek bir ayarla iki aynayıda ayarlayabiliyorsunuz.. İlk Önce Solu Sonrada Sagı kendinize Göre Ayarlayıp Öylece bırakın ve sizden kısa yada uzun birini sürücü koltuguna oturtun ve aynayı kendine göre ayarlamasını söyleyin ve ilk olarak sol aynayı ayarlamasını sonra bakın bakalım sag aynada onun oturuş pozisyonuna göre ayarlanmışmı ayarlanmamışmı;)

RedLine

Kayıtlı Üye
Ne sorunu Yahu O aracın bence en güzel özelliklerinden bi tanesi tek bir ayarla iki aynayıda ayarlayabiliyorsunuz.. İlk Önce Solu Sonrada Sagı kendinize Göre Ayarlayıp Öylece bırakın ve sizden kısa yada uzun birini sürücü koltuguna oturtun ve aynayı kendine göre ayarlamasını söyleyin ve ilk olarak sol aynayı ayarlamasını sonra bakın bakalım sag aynada onun oturuş pozisyonuna göre ayarlanmışmı ayarlanmamışmı;)
en süper açıklama:eek:key:

Üst Alt