Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayna Sorunsalı

gfb1987

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar. Çarşamba günü Led Paketli 2014 madel Leonumuzu hayırlısıyla aldık. Aracı alırken satan arkadaşta belirtmişti. Aynalar kumandadan veya kapıdaki konsoldan kapanıyor. Ancak açılmıyor. Sizce bundaki sorun nedendir ? Motorundan olmadığını düşünüyorum öyle olsa kapanmaz diye düşünüyorum. Ancak yinede tam olarak bilemedim. Daha önce bu sorunu yaşayan var mıdır ?

Arkadaşlar selamlar. Çarşamba günü Led Paketli 2014 madel Leonumuzu hayırlısıyla aldık. Aracı alırken satan arkadaşta belirtmişti. Aynalar kumandadan veya kapıdaki konsoldan kapanıyor. Ancak açılmıyor. Sizce bundaki sorun nedendir ? Motorundan olmadığını düşünüyorum öyle olsa kapanmaz diye düşünüyorum. Ancak yinede tam olarak bilemedim. Daha önce bu sorunu yaşayan var mıdır ?
motordan olsa katlamazdı aynaları kontagı cevırınce acıyomu pekı aynaları kardesım

Ya ben tam hatırlamıyorum ama öle bir sorun yaşadım gibi 0 konumunda bırak öle kumandadan ac kapa yap düzelir sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

motordan olsa katlamazdı aynaları kontagı cevırınce acıyomu pekı aynaları kardesım

Yok açılmıyor işte acaba elektirikselmi bir sorun var . Yada bunun özel bir ayarımı var bilemedim.
[doublepost=1443779726,1443779685][/doublepost]
Ya ben tam hatırlamıyorum ama öle bir sorun yaşadım gibi 0 konumunda bırak öle kumandadan ac kapa yap düzelir sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

0 konumundayken Anahtardaki tuşa basınca kapanıyor. Ancak arabayı çalıştırınca açılması gerekirken açılmıyor.

Ayna konumu fark etmiyor arkadaşlar benim aracimda konum ne olursa olsun açılıyor

celo

Belki gizli ozellikten kapali olabilir

celo

Yok açılmıyor işte acaba elektirikselmi bir sorun var . Yada bunun özel bir ayarımı var bilemedim.
[doublepost=1443779726,1443779685][/doublepost]

0 konumundayken Anahtardaki tuşa basınca kapanıyor. Ancak arabayı çalıştırınca açılması gerekirken açılmıyor.

emre nın dedıgı gıbı sıfır konumundamı ıc ayna dugmesı onu kontrol et dene

Ayna konumu fark etmiyor arkadaşlar benim aracimda konum ne olursa olsun açılıyor

celo

Belki gizli ozellikten kapali olabilir

celo

Cumartesi doğuşa götürücem. Umarım kolay bişeydir hallolur hemen.

arabaya oturun kontağı takın 4 cam kapalı olacak şöför camını en sona kadar indirin 2 kere tık tık diye ses yapacak sesi duyduktan sonra camı sonuna kadar kapatın tekrar 2 kere tık tık ses yapacak sonra kontağı çıkartın kumanda dan kilitleme tuşuna basılı tutun kapanır açma tuşuna bir kere basın açılır. çok sessiz bir ortamda mümkünse gece yapın tık tık sesini duymakta zorlanabilirsiniz.
[doublepost=1443791044,1443791008][/doublepost]aynalar sürekli 0 konumunda ya da R de durmalı.

Geri
Üst Alt