Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ayna Kapağını Kırmadan Çıkartma

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Aynalarını piano black kaplama veya boyama yapmak istiyenler için yaptırmadan önce mutlaka izlemesi gereken bir video asla tornavidayı tak ittir yapmayın böylesi bence daha iyi öbür türlü dişleri kırılabilir diye düşünüyorum videoda adam biraz sert davranmış ama siz olabildiğince nazikce cıkartın acele etmeden eğer kaplatıcaksanız hiç aynanızı sokturmeyın dırek uzerınde kaplasınlar tabı ıyı ustaysalar tavan kaplamayı nasıl yapıyorlarsa bunuda yapabilirler. Unutmayın kaplatma korur hiçbir zararı yoktur. Faydası vardır çiziklerden korur ama boyadığınız zaman koruması olmaz sadece görünüm yapar. Kaplama daha iyidir unutmayın.

bak hasancım ıste bole konular yayınla dıger turlu yayınladıgın konular zamnla forumu kasmaya baslıycak zaten yonetıcılerımız bu konuda sıkıntılar yasıyor ve arada foruma gırılmıyor ama bole faydalı vıdeoları paylasabılırsın ama herseyı degıl :)

bak hasancım ıste bole konular yayınla dıger turlu yayınladıgın konular zamnla forumu kasmaya baslıycak zaten yonetıcılerımız bu konuda sıkıntılar yasıyor ve arada foruma gırılmıyor ama bole faydalı vıdeoları paylasabılırsın ama herseyı degıl :)
:)

bende boyle vıdeolar cok paylasıcam sayfa gıdıcek bu sefer. :D

HASAN BİZİM AYNALAR BÖYLE DEGİL EGER AYNAYIİLK BAŞTA SÖKERSEN BİZLER YAPAMAYIZ BUNUbizm aynalar tırnaklı ben kendim söküp takıyorum sadece biraz dikkat

HASAN BİZİM AYNALAR BÖYLE DEGİL EGER AYNAYIİLK BAŞTA SÖKERSEN BİZLER YAPAMAYIZ BUNUbizm aynalar tırnaklı ben kendim söküp takıyorum sadece biraz dikkat
Bu sekıldede sokulebılınıyorsa boyle sokmek daha mantıklı kapağını dıştan zorlamanın ne anlamı var abı içini açıpta ufak ufak dışlerini attırın hemen cıkıyor ustune hafıf hafıf bastırınca cıkan bırsey.

Geri
Üst Alt