aynı plakamı tekrar nasıl alabilirim.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

aynı plakamı tekrar nasıl alabilirim....

arkadaşlar yeni araç aldığımda şuanki mevcut plakamı nasıl alabilirim tekrardan??? varmıdır böyle bir durum....

s.aydin

Kayıtlı Üye
Şuanki mevcut plakam derken, aracını satarken vermediysen plakanı yeni aracına takabilirsin diye biliyorum..

s.aydin

Kayıtlı Üye
Şuanki mevcut plakam aracını satarken vermezsen yeni aracına takabilirsin diye biliyorum..

s.aydin

Kayıtlı Üye
Halen aracimi satmadim hani satarsam???diye...
Gözüm satışı yaparken plakamı vermek istemiyorum diyorsun noterde tamamdır kullanmaya devam edebiliyorsun:eek:key: Bundan önceki plakam 33-33 tü benim adam sormuştu bana planı vermek istiyor musun diye, yeni aracımda da değiştirecek misin diye sordu noter vermek istemezsen plakanı sana kalmış:)

YEKTA

Kayıtlı Üye
NOTERDE vermiyorsun ama trafik şb.yeni araba alana kadar plakayı bekletecekmi ve verecekmi şubeye sor

RedLine

Kayıtlı Üye
plakamı wermiyorum gibi bir uygulama yok malesef. aracı satınca plakanın boşa cıkması için alan taraf plaka değişikliği yapıcam diyerek plakanın boşa cıkmasını sağlayacak. sizde bekleyeceksinizki boşa çıksın. sonrada tanıdık vs. yardımıyla tekrardan tahsise aldıracak olay bundan ibaret.
Not: ben 3 ay bekledim boşa çıkmadı eski plakam tanıdık şart..